donice

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Tonyś2738

donice

Post autor: Tonyś2738 »

Hej, co sądzicie o kupowaniu donic z internetu? Widziałem na stronie https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/10-d ... ceramiczne bardzo duży wybór donic i osłonek ale nie wiem czy warto kupować ze sklepów internetowych. Doradzicie mi coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: donice

Post autor: eweran »

Według mnie to bardziej zależy od samego towaru, jego jakości. Jak żona szukała donic do ogrodu to na stronie Jońca znalazła ciekawe rozwiązanie. Fachowo to się nazywają gazony ogrodowe, takie z betonu. Nie tylko fajnie wyglądają, tak oryginalnie, to jeszcze mają zazębiające się profile. Dzięki temu można je łączyć ze sobą.
Łuki

Re: donice

Post autor: Łuki »

eweran pisze: ↑03 mar 2021, 12:31 Według mnie to bardziej zależy od samego towaru, jego jakości. Jak żona szukała donic do ogrodu to na stronie Jońca znalazła ciekawe rozwiązanie. Fachowo to się nazywają gazony ogrodowe, takie z betonu. Nie tylko fajnie wyglądają, tak oryginalnie, to jeszcze mają zazębiające się profile. Dzięki temu można je łączyć ze sobą.
Cześć, a z jakiej firmy te gazony? Nie słyszałem jeszcze o takich.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: donice

Post autor: eweran »

Łuki pisze: ↑05 mar 2021, 22:18
eweran pisze: ↑03 mar 2021, 12:31 Według mnie to bardziej zależy od samego towaru, jego jakości. Jak żona szukała donic do ogrodu to na stronie Jońca znalazła ciekawe rozwiązanie. Fachowo to się nazywają gazony ogrodowe, takie z betonu. Nie tylko fajnie wyglądają, tak oryginalnie, to jeszcze mają zazębiające się profile. Dzięki temu można je łączyć ze sobą.
Cześć, a z jakiej firmy te gazony? Nie słyszałem jeszcze o takich.
Hej, ja wcześniej też nie. Ja tam pisałem, że te gazony to są z firmy Joniec. Możesz sobie na https://www.joniec.pl/oferta/architektu ... wa,41.html zobaczyć jak wyglądają.
ODPOWIEDZ