jakiego kuriera wybrać?

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

jakiego kuriera wybrać?

Post autor: zukker »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Tak się zastanawiam czy nie będzie konieczne nadanie przesyłki paletą... jesteście może w temacie bardziej ode mnie zorientowani?
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: listu »

Jeśli interesuje cie międzynarodowy transport np. paleta kurierem do Francji czy innego kraju europejskiego to zdecydowanie najlepszymi opiniami cieszy się kurier donato24 i z jego usług polecałabym skorzystać. Co do samego nadania pamiętaj o zakupie drewnianej palety, będzie potrzebna
igor4443ewą

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: igor4443ewą »

Kilka tygodni temu wybrałem bardzo dobrego kuriera. Z tego kuriera naprawdę jestem bardzo zadowolony. Zawsze warto korzystać z bardzo dobrych kurierów.
__________________________________________________________________________
złote zaproszenia na ślub
paśek

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: paśek »

Też jestem na etapie szukanie dobrej firmy kurierskiej do przewozu paczek. Interesują mnie też usług za granicę dlatego nie z każdej oferty mogę skorzystać. A już chciałbym co prawda tylko z jedną firmą współpracować. Dlatego zwracam uwagę na ofertę i przy okazji na cenę przewozów. A co do pakowania przesyłek to chyba zdecyduję się samodzielnie, mimo że wiem o firmach które takie usługi świadczą. Ale widzę do zamówienia w dobrej cenie wypełniacze do pudełek i same pudełka dlatego powinienem sobie poradzić.
żaneta92

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: żaneta92 »

Jeżeli planujesz wyśledzić Twoją paczkę, bezwzłocznie powinieneś zerknąć na firmę https://www.kuriernet.pl/blog/2020/02/1 ... przesylek/. Na witrynie znajduje się dużo użytecznych funkcji, np. wyśledzenie paczek, zbadanie kosztu nadania paczki i zestawienie cen polskich kurierów. Z możliwości tej portalu korzystałem wielokrotnie. Muszę przyznać, że nigdy się nie rozczarowałem. Wszystkie usługi udzielane przez pośrednika są znakomite.
mirek33333ąćą

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: mirek33333ąćą »

Każdy powinien wybrać bardzo dobrego kuriera. Sam mogę się pochwalić ,że kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrego kuriera. Z tego kuriera jestem bardzo zadowolony.


_________________________________________________________________
krem na blizny
ODPOWIEDZ