Kasy fiskalne

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Gracjana_67
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 12:02

Kasy fiskalne

Post autor: Gracjana_67 »

Cześć! Potrzebuję waszej porady. Gdzie waszym zdaniem w Bydgoszczy powinnam rozejrzeć się za porządną kasą fiskalną do restauracji? Wydaje mi się, że firma msj.com.pl ma całkiem atrakcyjną ofertę, ale nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Polecacie?
Awatar użytkownika
Inga
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 16:52

Re: Kasy fiskalne

Post autor: Inga »

Jak dla mnie MSJ oferuje najlepsze kasy fiskalne dla gastronomii w Bydgoszczy. Do tego zapewniają serwis, także ich usługi są w pełni kompleksowe i niedrogie. Mnie współpracuje się z nimi naprawdę dobrze.
patrń

Re: Kasy fiskalne

Post autor: patrń »

No właśnie bez urządzeń fiskalnych jest jak bez ręki, my nasze zakupiliśmy w firmie Kamex https://kamex24.pl/oferta.html. Ich oferta jest dobrze zbudowana, mają korzystne ceny, produkty u nich dostępne są świetnej jakości, doskonale się u nas sprawdzają. Kupiliśmy je kilka lat temu i nic złego się z nimi nie dzieje, wręcz przeciwnie. To całkowicie realna firma, polecam ich serdecznie, warto skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ