Parking pod kontrolą

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Awatar użytkownika
august1976
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 2:53

Parking pod kontrolą

Post autor: august1976 »

Czy wy też uważacie, że czasami naprawdę trudno jest zapanować nad wjazdami i wyjazdami z firmowego parkingu? Jak sobie z tym radzicie? Dla mnie od dawna najlepszym rozwiązaniem są szlabany parkingowe. Co prawda planuję też zainwestować w nieco bardziej nowoczesne technologie, ale wszystko w swoim czasie. Z jakich metod wy korzystacie?
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Parking pod kontrolą

Post autor: lasend »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://parkingwarszawa.com/
maciej09

Re: Parking pod kontrolą

Post autor: maciej09 »

Jak ktoś zastanawia się odnośnie parkingu we własnej firmie, to na pewno potrzebna będzie kasa parkingowa. Polecam skorzystać z oferty firmy TAAB, mają oni dobre rozwiązania w sprawie organizacji parkingu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, na pewno jeszcze wrócimy do nich.
ODPOWIEDZ