restauracja hinduska

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
Konraduś33

restauracja hinduska

Post autor: Konraduś33 »

Cześć, mieliście styczność kiedyś z kuchnią indyjską? Uważam, że restauracja hinduska warszawa praga południe ma naprawdę bardzo ciekawe dania, które zasmakują nie jednej wybrednej osobie. Jakie orientalne potrawy są waszymi ulubionymi? Jaka jest wasza ulubiona potrawa?
hanuś

Re: restauracja hinduska

Post autor: hanuś »

Hej, słyszeliście może o restauracji Bubbles w Warszawie, słyszałam, że mają tam przyjazną obsługę a co najważniejsze zróżnicowane menu, w którym każdy może znaleźć i zamówić coś dla siebie, oraz duży wybór w bąbelkach. Czy polecacie tę restaurację, macie jakieś ulubione danie? Chętnie poznam wasze opinie.
Rońka

Re: restauracja hinduska

Post autor: Rońka »

To może w takim razie kuchnia turecka? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przetestować i jednocześnie szukacie dobrej restauracji z szerokim wyborem co do menu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Osmania https://www.osmania.pl/ co do których sama się przekonałam. Bardzo dobre ceny i z możliwością zamówienia do domu, bo nie zawsze chce się nam po ciężkim dniu w pracy wychodzić jeszcze do lokalu. Pozdrawiam i smacznego jedzonka!
ODPOWIEDZ