Wypożyczalnia kamperów

Wszystko o finansach, prowadzeniu działalności, biznesie w Internecie i nie tylko. Porady dotyczące marketingu, produktów i usług.
sajco

Wypożyczalnia kamperów

Post autor: sajco »

Cześć, co robicie ze swoim kamperem jak nie jesteście w trasie? Planuje mi się dłuższy przystanek - dziecko w drodze, a nie chcialbym się pozbywać auta. Zna ktoś jakąś dobrą wypożyczalnie lub pośrednika? I czy faktycznie można na tym dobrze zarobić czy pośrednik dostaję większą część kwoty za wynajem? Przydałoby się trochę grosza, zwłaszcza teraz. Koszty utrzymania takiego kampera może nie są duże ale jednak są. A tak to może ktoś skorzysta i ja również.
namysłowska

Re: Wypożyczalnia kamperów

Post autor: namysłowska »

Ze względu na koszty utrzymania kampera jak również cenę takiego auta w zakupie ja wolę pojazd wypożyczać. W końcu na wycieczki mogę pozwolić sobie nie częściej niż 3-4 razy do roku, także wynajem bardziej mi się kalkuluje. Zwłaszcza, że zawsze otrzymuję do dyspozycji nowoczesny, komfortowy model, ostatnio np. Banimar TESSORO 463 NK, zobaczcie jak się prezentuje: https://kampery-wynajem.pl/benimar-tessoro-463-nk/ . Jest mega przestronny, wyposażony we wszelkie wygody. Można nim podróżować bez względu na pogodę i porę roku.
ODPOWIEDZ