Fototapeta w salonie

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Bogumila_87
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 6:18

Fototapeta w salonie

Post autor: Bogumila_87 »

Hejka! Podobają wam się fototapety? Ja pomyślałam o umieszczeniu takiej w moim salonie. Szczególnie że zainteresowała mnie oferta w sklepie surprint.pl. Wiecie coś więcej na jego temat?
Awatar użytkownika
Matylda-79
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 16:48

Re: Fototapeta w salonie

Post autor: Matylda-79 »

Mnie od razu wpadły w oko fototapety o wzorach designerskich z oferty Surprint. Zamówiłam i jestem szczerze zadowolona, bo jakość zdecydowanie pozytywnie mnie zaskoczyła. Swoją drogą takie dekoracje są bardzo łatwe w montażu :)
fototapećka2

Re: Fototapeta w salonie

Post autor: fototapećka2 »

Jak szukasz mieszkania to penwie za jakiś czas będziesz szukał firm z wykończeniem do mieszkań. Mogę ci polecić stronę fototapeta do salonu . Na niej znajdziesz coś dla soebie bo tam są tapety do przedpokoju, pokoju dziecka czy łazienki. Bardzo łątwo jest zmienić wnętrze dzięki takiej małej a zarazem dużej zmianie. Polecam

minecraft fajne mapy survival
Grażka50

Re: Fototapeta w salonie

Post autor: Grażka50 »

Czy tapety są jeszcze w modzie? Mi od jakiegoś czasu spodobała się angielska tapeta. Czy wiecie może gdzie dostanę takiego typu tapety? Niedawno znalazłam firmę Impresje Home Collection. Czy ktoś kupował u nich tapety? https://impresje.pl/produkty/tapety/cole-son/
Majkaś

Re: Fototapeta w salonie

Post autor: Majkaś »

W przypadku kiedy będziecie szukali wyjątkowych propozycji w zakresie aranżacji wnętrz to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez sklep SW-Decore w którym będziecie mogli znaleźć m.in Fototapety Mapy Świata gdzie będziecie mogli znaleźć szereg propozycji w najmodniejszych motywach. Dlatego też w naszym przypadku wygrał w salonie "Fototapeta – Arkana nowoczesności" efekt wyszedł mega!
tapeciaśka2

Re: Fototapeta w salonie

Post autor: tapeciaśka2 »

Szukasz ciekawego sposobu na zwiększenie lub ciekawe odmienienie wnętrza. Możesz znaleźć coś fajnego na stronie fototapeta do sypialni . Jeśli skusisz się na zakup w tym sklepie na penwie nie będziesz żałować wyboru. Polecam niezmiernie bo ja spróbowałam i jestem zadowolona z efektu sama poradziłam sobie z zamocowaniem na ścianie.
Martuś

Re: Fototapeta w salonie

Post autor: Martuś »

Uważam że jak najbardziej pasuje do wystroju każdego salonu fototapeta. Bardzo fajna jest fototapeta krajobraz https://lemonroom.pl/fototapety-9-krajobrazy.html idealnie by pasowała na jedną ścianę salonu. Wtedy salon będzie bardziej otwarty, świeży i kolorowy. Sami zobaczcie :)

pokój dzienny fiolet
ODPOWIEDZ