Serial Przyjaciele!

Wątek dla prawdziwych kinomaniaków. Recenzujemy filmy, polecamy kina, dzielimy się przemyśleniami odnośnie wystąpień aktorów.
Anetasaosia

Serial Przyjaciele!

Post autor: Anetasaosia »

Cześć Wam. Nowe sezony serialu wreszcie się doczekałam. I przy okazji znalazłam coś nowego w internecie co mogę Wam polecić ale to powoli. Czy oglądaliście serial Przyjaciele online?. Ja pamiętam jak leciał w tv ale nigdy nie było czasu na poświęcenie się i skupienie na Przyjaciołach. Teraz go mam niestety bo to nieprzyjemny przypadek ale trzeba się z tym pogodzić. Co do nowości, która znalazłam to jest to strona https://seriale.best. Mega strona z serialami, które w końcu mogę nadrobić. Powoli się tak dzieje ale Przyjaciele są na pierwszym miejscu więc wszystko w swoim czasie. Zdrowia życzę!
kilian2

Re: Serial Przyjaciele!

Post autor: kilian2 »

Ja oglądałem w telewizji kiedyś serial przyjaciele i mile wspominam ten serial. można było sie czasami uśmiać pod pachy i zrelaksować ich głupawo śmiesznymi pomysłami polecam zajrzec także tutaj www.filmex.net.pl
Serialowicz

Re: Serial Przyjaciele!

Post autor: Serialowicz »

Przyjaciele to bez wątpienia jeden z lepszych seriali, miałem mega ubaw oglądając go. Szkoda ogólnie, że takich produkcji już nie robią. Jeśli szukacie czegoś do obejrzenia w wolny wieczór to polecam od siebie Szybcy i Wściekli 10 online. Szczególnie warto, jeśli ktoś jest na bieżąco z całą serią :)
ODPOWIEDZ