Szycie i krawiectwo

Opowiadamy o modzie, dyskutujemy zarówno o nowych trendach, jak i klasykach. Inspiracje, porady, pomysły, informacje o dobrych ofertach, sklepach z ubraniami i polecanych producentach odzieży.
Awatar użytkownika
cezaryna
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 16:18

Szycie i krawiectwo

Post autor: cezaryna »

Wiecie co, jak ostatnio zobaczyłam ceny za podstawowe usługi krawieckie, to szczerze mówiąc - złapałam się za głowę i stwierdziłam, że przy dwójce dzieci, najkorzystniejszym rozwiązaniem dla mnie będzie zakup własnej maszyny do szycia. Mam już nawet jedną na oku, a może ktoś z Was poleci mi pasmanterię online? Słyszałam, że hurtownia pasmanteryjna chorzów ma dobre ceny.
nówka

Re: Szycie i krawiectwo

Post autor: nówka »

Realizowanie tak konkretnego szycia nie byłoby możliwe bez odpowiednich tkanin, głównie dzianin. Zaproponowane przez LUXPOL-BIS całkowicie spełniły nasze wymagania, gdyż pozwalają na konkretne szycie w należytej jakości. Ogromna pomoc z ich strony całkowicie sprostała naszym wymogom na tym polu, z tego powodu i Wy zastanówcie się nad tym, skąd zamawiać wspomniane materiały. Moim faworytem zdecydowanie są dzianiny welurowe i ażurowe. Nie ulega wątpliwości, że i Ty z pewnością odnajdziesz coś dla siebie, właśnie w ich ofercie! Na mnie robi to niebywałe wrażenie.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Szycie i krawiectwo

Post autor: ramsaybolton »

Usługi krawieckie oferowane w tej pracowni są wyjątkowo zróżnicowane, a moja znajoma zachęcała mnie do sprawdzenia oferty, dostępnej pod tym linkiem: https://mala-szwalnia.pl/#uslugi-krawieckie. Znajdziecie tam profesjonalne poprawki w przystępnych cenach, idealne do skracania, zszywania czy zwężania.
dereniówa

Re: Szycie i krawiectwo

Post autor: dereniówa »

Niegdyś to była dla mnie czarna magia, ale w rodzinie mam i szwaczkę, i szwacz-dzianina, więc dziś zdecydowanie otwieram się na nowe i sądzę, że poradzę sobie z tym, co chcę zacząć robić. Mam na myśli coś takiego jak czapki, szale, chusty i kominy i na pewno włóczka catania mi się w tym względzie sprawdzi. Zdecydowanie liczę na to i nie będę narzekać, jeśli cokolwiek innego również mi polecicie.
ODPOWIEDZ