Auto szkoła Lejdis & Gentleman

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
Ferdynanda
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 14:02

Auto szkoła Lejdis & Gentleman

Post autor: Ferdynanda »

Hej wszystkim!
Słyszeliście o szkole nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl w Warszawie? Chciałabym poznać opinie osób, które się tam uczyły i zdawały egzamin. Polecacie zapisać się na kurs?
Awatar użytkownika
mina
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:39

Re: Auto szkoła Lejdis & Gentleman

Post autor: mina »

Każdemu zainteresowanemu polecam tę auto szkołę. Ceny kursów są bardzo atrakcyjne, ale największą zaletą są zdecydowanie instruktorzy, którzy świetnie uczą, a do tego są zabawni i cierpliwi. Naprawdę nietrudno zdać tam egzamin.
Krój

Re: Auto szkoła Lejdis & Gentleman

Post autor: Krój »

Przy dzieciach określa się inne kryteria zakupowe ;) Najważniejsze niebawem będą znów podręczniki, niemały wydatek, tym bardziej jak nie przysługuje 500+ ;) Dzieci są dziećmi nawet jak ukończą 18 lat dalej sie ucząc. Dlatego trzeba szukać tańszych rozwiązań. Na przykład księgarnia internetowa https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html To jest własnie to idealne rozwiązanie. Co roku mimo różnych mozliwości poszukiwania tańszych książek i tak ostatecznie kieruje mnie tutaj.
ODPOWIEDZ