Kosztorys i odszkodowanie po wypadku

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
Adrianna-89
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2019, 10:12

Kosztorys i odszkodowanie po wypadku

Post autor: Adrianna-89 »

Cześć! Poszukuję sprawdzonego rzeczoznawcy do wykonania kosztorysu naprawy/ Ubiegam się o uzyskanie odszkodowania, ale mój ubezpieczyciel mi to utrudnia.
Awatar użytkownika
juta_76
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 2:03

Re: Kosztorys i odszkodowanie po wypadku

Post autor: juta_76 »

Ja kiedyś korzystałam z pomocy rzeczoznawcaonline.pl, więc mogę Ci ich polecić. Mój ubezpieczyciel znacząco zaniżył koszty naprawy auta, ale oni zajęli się tym profesjonalnie i wszystko dokładnie wyliczyli :)
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Kosztorys i odszkodowanie po wypadku

Post autor: Eliza »

A skoro już o wypadkach mowa, to co Waszym zdaniem najlepiej zrobić z autem, które zostało uszkodzone w wyniku kolizji? Czy skup aut powypadkowych Malbork https://skup-aut-gdynia.eu/malbork/ to będzie Waszym zdaniem dobry wybór dotyczący miejsca sprzedaży takiego uszkodzonego samochodu? Byliście kiedyś w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Kosztorys i odszkodowanie po wypadku

Post autor: eweran »

Tak to właśnie bywa z ubezpieczycielami. Dlatego lepiej mieć wsparcie i pomoc kogoś, kto się zna na odszkodowaniach. Mogę polecić kancelarię eventum w Poznaniu, pomagali mi uzyskać odszkodowanie za szkodę w pojeździe. Bywa, że sam kosztorys może być zaniżony. Dlatego wolałem żeby nad wszystkim czuwali od początku do końca. Bardzo mi pomogli.
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Kosztorys i odszkodowanie po wypadku

Post autor: suza »

Wiadomo, że z ubezpieczycielami różnie bywa. Jedni w ogóle nie chcą wypłacić, a inni zaniżają odszkodowanie. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z fachowej pomocy. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ jest namiar na firmę, która w takiej sytuacji może pomóc. Na jej stronie możecie znaleźć cenne informacje.
ODPOWIEDZ