Okulary dla kierowców - gdzie kupić?

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
Izydor_98
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2020, 13:01

Okulary dla kierowców - gdzie kupić?

Post autor: Izydor_98 »

Witajcie. Planuję zamówić sobie parę okularów dla kierowców, które chronią przed odblaskami, słońcem itp. Wiecie może, gdzie znajdę taki produkt w dobrej cenie?
Awatar użytkownika
marcjanna_94
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2020, 19:16

Re: Okulary dla kierowców - gdzie kupić?

Post autor: marcjanna_94 »

Zajrzyj na optimed.shop. Kupowałam u nich dwie pary okularów, jedną dla siebie, a drugą dla męża. Oboje jesteśmy zadowoleni. Naprawdę chronią przed wszelkimi odblaskami w nocy, a w dzień przed światłem słonecznym. Na dodatek dzięki ich noszeniu przestała mnie boleć głowa podczas jazdy :)
kafar
Posty: 187
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Okulary dla kierowców - gdzie kupić?

Post autor: kafar »

Nie słyszałem o takich okularach jeszcze, natomiast jeśli poszukujecie okularów korekcyjnych w dobrej cenie to na https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne odsyłam. Sklep sprawdzony, mają modele takich marek jak Ray-Ban, Guess, Replay. I ceny nie zwalają z nóg, niektóre modele można nawet za 30% ceny wyjściowej kupić.
Awatar użytkownika
kasia29
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 5:49

Re: Okulary dla kierowców - gdzie kupić?

Post autor: kasia29 »

Jestem przedstawicielką handlową i często jeżdżę po kraju samochodem . Ze wzgledu na ostatnie dni słoneczne kupiłam sobie okulary przeciwsłoneczne Miu Miu Mu 58Vs 09D09B w tym sklepie tutaj https://iokulary.pl/product-pol-39475-O ... 9D09B.html . Posiadają mój ulubiony kolor oprawek Gold/silver.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:22

Re: Okulary dla kierowców - gdzie kupić?

Post autor: kozi44 »

Od jakiegoś czasu też zastanawiam się nad tym aby kupić sobie nowe okulary. Interesuje mnie przede wszystkim soczewka progresywna. Może ktoś z was orientuje się gdzie jest się najlepiej po takie okulary zgłosić? Jeśli możecie podać mi namiary na jakiś sprawdzony salon optyczny, będę wam wdzięczny
ODPOWIEDZ