Przewoźnik polska niemcy?

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Jacekś17

Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: Jacekś17 »

Jaki przewoźnik polska niemcy waszym zdaniem jest najlepszy? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika do stałej współpracy? Oczywiście ceny za przejazd są ważne. I jakość floty, by jeździć bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Jednak na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę? Możecie coś doradzić, podpowiedzieć? Bo opinie w wyszukiwarce o firmach są różne.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: kasiakowa06 »

Jacekś17 pisze: 29 cze 2021, 15:28 Jaki eurobus-busko.pl/przewozy-zagraniczne przewoźnik polska niemcy waszym zdaniem jest najlepszy? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika do stałej współpracy? Oczywiście ceny za przejazd są ważne. I jakość floty, by jeździć bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Jednak na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę? Możecie coś doradzić, podpowiedzieć? Bo opinie w wyszukiwarce o firmach są różne.
A czy Ci przewoźnicy mają wykupione odpowiednie ubezpieczenie? Polecam ofertę z https://www.fullpolisa.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Przewoźnik polska niemcy?

Post autor: lasend »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://cieciura.com.pl/
ODPOWIEDZ