Silnik

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Martiś

Silnik

Post autor: Martiś »

Wiecie może, gdzie warto oddać silnik do naprawy? Wiem, że niewiele osób, firm w ogóle podejmuj się takiego zadania jak naprawa silnika ale z tego co się orientuję, firma Piętka1 z Wrocławia powinna dać radę.
Awatar użytkownika
joachim-73
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 20:32

Re: Silnik

Post autor: joachim-73 »

To się zgadza. Firma Piętka świetnie radzi sobie też z regeneracją głowic, a dużą zaletą jest roczna gwarancja, którą dostaje każdy klient. Nie można odmówić im profesjonalizmu i skuteczności, jakiej obecnie niestety brakuje wielu fachowcom.
Gładki

Re: Silnik

Post autor: Gładki »

koszty nigdy nie będą niskie za naprawę silnika, ale trzeba tak to ograć żeby nie generować sobie kolejnych kosztów w przyszłości. np trzeba regularnie dbać o silnik i wlewać regularnie dobry jakościowo olej (sam mam syntetyczny z hyundai xteer). ochrona przed zatarciem, temperaturą i awariami gwarantowana, więc i koszta mniejsze!
michałpotop

Re: Silnik

Post autor: michałpotop »

Gdy znajdziemy już odpowiedni warsztat, to warto poszukać na własną rekę cześci samochodowych. Podczas oglądania ogłoszeń możemy natknąć się na dobre części, które będą pasowały do naszej jednostki napędowej. Oczywiście przed zakupem warto dokładnie sprawdzić sprawność takiej części.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Silnik

Post autor: lasend »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/
Szymeś

Re: Silnik

Post autor: Szymeś »

Natomiast jeżeli silnik będzie potrzebował odpowiedniej naprawy, a dokładnie uszczelnienia ze względu na wycieki to tutaj jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/produkty/uszczelki/ u których znajdziecie wszystko co potrzebne niezależnie od typu silników jakie posiadają Wasze samochody ciężarowe. Obsługa która zna się na rzeczy i zawsze terminowe realizacje, więc też można szybko zająć się problemami technicznymi w swojej flocie.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Silnik

Post autor: baranek »

W sumie to jakie auto z jakim silnikiem wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas. Ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby nasze auto było przede wszystkim sprawne. Jak czytałem niedawno na stronie https://www.polskibiznes.info/przeglad- ... tak-wazny/ to tam właśnie wytłumaczono dlaczego przegląd techniczny auta jest tak ważny.
ODPOWIEDZ