transport nienormatywny

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

transport nienormatywny

Post autor: lasend »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://www.koptech.com.pl/transport-konstrukcji/
Ołtarz

Re: transport nienormatywny

Post autor: Ołtarz »

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy czy to lądowy czy też morski to mam sprawdzoną firmę o znakomitej renomie czyli https://toplogistic.pl/ Nieważne co chcesz przewieźć bo i tak są w stanie to zrobić. Mają ku temu sprzęt i wykwalifikowaną kadrę więc wszystko pójdzie z nimi jak po maśle.
doń

Re: transport nienormatywny

Post autor: doń »

My sprowadzamy samochody z Niemiec i ogólnie z zachodu. Wszystko oczywiście legalnie. Importem i eksportem zajmuje się dla nas firma BiK https://www.bik-transport.pl/oferta/spedycja z Aleksandrowa Łódzkiego. Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu i zdecydowanie możemy ich polecić. To dobrzy fachowcy, którzy znają się na wykonywanej pracy, są terminowi, no i mają usługi w atrakcyjnych cenach.
Królik22

Re: transport nienormatywny

Post autor: Królik22 »

Jak poszukujesz sprawdzonej i rzetelnej firmy spedycyjnej to polecam taką https://www.translogis.pl/ Mają doświadczony zespół i wieloletnie doświadczenie które wykorzystują w tej pracy. Dzięki nim dostaniesz swój towar na czas i w atrakcyjnej stawce. Przejrzyj ich pełną ofertą na stronie firmowej i wybierz odpowiedni rodzaj transportu dla swoich potrzeb.
Fibeź

Re: transport nienormatywny

Post autor: Fibeź »

Akurat jeżeli chodzi o poprawę skuteczności pracy w firmie transportowej to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zastanowili się nad wprowadzeniem systemu do monitoringu gps żeby lepiej kontrolować pracowników, lokalizację pojazdów i jednak lepiej zarządzać zleceniami dla klientów, aby utrzymać ustalone warunki. Dlatego też u nas odkąd przekroczyliśmy ilość samochodów w ilości 10 to korzystamy z systemu flotman, który dobrze się rozwija m.in ostatnio wprowadzili możliwość odczytu danych z tachografu.
ODPOWIEDZ