Wszystko do samochodu

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
Damazy69
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 18:01

Wszystko do samochodu

Post autor: Damazy69 »

Jak często zamawiacie części do waszych aut przez internet? Mnie zdarza się to regularnie i nie pamiętam już, kiedy ostatnio odwiedziłem sklep stacjonarny. Ostatnio kupowałem świece zapłonowe online, ale powoli przymierzam się do inwestycji w kolejną część. Jak to wygląda u was?
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Wszystko do samochodu

Post autor: czarna »

Skoro już o samochodach mowa, to uważam, że dobrze jest sobie zapisać namiar na wynajem samochodów Poznań Mają świetne warunki najmu i faktycznie dbają o zadowolenie swoich klientów. Szeroka flota sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a niskie ceny powodują, że nie ma czego już szukać u konkurencji :) Ja sobie ich bardzo chwalę.
marcinś

Re: Wszystko do samochodu

Post autor: marcinś »

Damazy69 pisze: ↑17 cze 2021, 12:38 Jak często zamawiacie części do waszych aut przez internet? Mnie zdarza się to regularnie i nie pamiętam już, kiedy ostatnio odwiedziłem sklep stacjonarny. Ostatnio kupowałem świece zapłonowe online, ale powoli przymierzam się do inwestycji w kolejną część. Jak to wygląda u was?
a jakie świece? ja polecam BRISK Silver dają mocną iskre, nie ma problemu z silnikiem dzięki temu. No i nie są drogie, dorwałem na expert auto https://www.expert.auto.pl/ w na prawde fajnej cenie :) te świece są do LPG specjalnie (mają już zmniejszoną fabrycznie przerwę pomiędzy elektrodami )
ODPOWIEDZ