Adwokat z poradniasalomon.pl

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
kryspin91
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2020, 1:25

Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: kryspin91 »

Cześć wszystkim! Gdyby ktoś z was potrzebował fachowej porady prawnej, to bardzo polecam skontaktować się z radcą prawnym z poradniasalomon.pl. Pan Marcin ma duże doświadczenie w prawie cywilnym, w tym gospodarczym czy rodzinnym. Z pewnością wskaże wam odpowiednią drogę i podsunie korzystne rozwiązania.
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: kolo12 »

W sprawach karnych bardzo dobrze sprawdzi się również mecenas Mariusz Olężałek. To prawdziwy adwokat z powołania, w tego typu podstępowaniach radzi sobie doskonale, skutecznie odracza lub przerywa wykonywania kary pozbawienia wolności, nadzoruje czynności z udziałem policji czy prokuratora. Jego kancelaria ma telefon czynny całą dobę, jeśli trzeba pomoc otrzymamy więc bardzo szybko.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: eweran »

Szukając pomocy prawnej warto polegać na kimś doświadczonym. Ja na takiego adwokata trafiłem w jednej z kancelarii w Szczecinie, Łukasza Węgłowskiego. Kompetentny, profesjonalny, taki z podejściem. Podczas pierwszej rozmowy po przedstawieniu całej sytuacji w jakiej się znalazłem wszystko mi dokładnie wytłumaczył, doradził co trzeba zrobić, a potem zajął się wszystkim. Na takim adwokacie można polegać.
Barciś

Re: Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: Barciś »

Widzę że oni działają w kilku miastach w Polsce. A Ty skąd jesteś? Jeśli z Warszawy to moje sprawy prowadzi mecenas Filarowska https://filarowska.pl/ i ja sobie tę współpracę chwalę. Duża pomoc merytoryczna ale też psychiczna, czuję że moja sprawa jest dobrze prowadzona, więc mam spokój psychiczny. Polecam, może Tobie też Pani Mecenas będzie w stanie pomóc
kaśka3

Re: Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: kaśka3 »

Kiedyś.. to chyba było jakieś 2 -3 lata temu broniła mnie Kancelaria Sobczak Maciejewska Zając i uważam, że oni najlepiej radzą sobie nawet z najtrudniejszymi i najcięższymi sprawami. Uważam, że samemu nie ma co się bronić, niestety ale taka kwestia może być nieco utrudniona, radca prawny jednak wie co i jak, także śmiało można się poradzić.
Paweł

Re: Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: Paweł »

A jakiś dobry prawnik dla lekarza. Potrzebuje kogoś, kto będzie w stanie prowadzić sprawę dotyczącą błędu lekarskiego. Chciałbym znaleźć kogoś z doświadczeniem w takich sprawach, kto będzie opanowany i wykształcony właśnie w tej dziedzinie. Sprawa mnie przerasta i sam na pewno nie dam rady.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Adwokat z poradniasalomon.pl

Post autor: fiolka99 »

Niekiedy nie potrzeba bezpośredniej rozmowy z adwokatem. Wystarczy skorzystać z drobnych wskazówek z zaufanego źródła. Jedną z ciekawszych propozycji w tym temacie jest bez wątpienia https://ekancelaria.tv/ z której korzystam regularnie i przynosi to wiele korzyści. Polecam szczególnie osobom, które potrzebują konkretnych informacji czy wsparcia czysto merytorycznego w tym temacie.
ODPOWIEDZ