Apteki internetowe

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
Letycja_64
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2021, 0:24

Apteki internetowe

Post autor: Letycja_64 »

Kończą mi się powoli wszystkie moje suplementy, więc przydałoby się - myślę, że po wypłacie w lutym zrobić zapasy znów na jakiś czas (bo nie lubię kupować co miesiąc). Zastanawiam się, czy tym razem nie zamówić suplementów przez internet, na pewno jakaś tania apteka internetowa będzie miała konkurencyjne ceny niż nasza osiedlowa. Macie jakieś sprawdzone, które możecie polecić?
opalka

Re: Apteki internetowe

Post autor: opalka »

jestem zdecydowanie za kupowaniem stacjonarnie, DOZ według mnie ma bardzo dobre ceny, porównywałam kilka aptek i oni mieli moje leki najtaniej, zawsze mogę sobie kupić od ręki to czego potrzebuję
Elenka

Re: Apteki internetowe

Post autor: Elenka »

Mnie też nie przekonują apteki internetowe, raczej wolę takie rzeczy kupować stacjonarnie. Doz ma zdecydowanie najlepsze ceny, wystarczy sobie porównać jak to wygląda w innych aptekach, ceny poszły tam mocno w górę.
emirka

Re: Apteki internetowe

Post autor: emirka »

To ja mam podobnie, poza tym stacjonarnie często też farmaceuta jest w stanie nam doradzić np. jakiś zamiennik, dlatego wybieram zakupy w DOZ, najtaniej w moim mieście.
ODPOWIEDZ