Drogeria online

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Bertyś

Drogeria online

Post autor: Bertyś »

Macie jakąś swoją ulubioną drogerię online? Dla mnie ważne, żeby były tam produkty do robienia manicure hybrydowego, obowiązkowo z Victoria Vynn bo je uwielbiam.
ania ą

Re: Drogeria online

Post autor: ania ą »

W takim razie możesz sobie jeszcze sprawdzić drogerię https://drogerix.pl/ . Właśnie masz tam nie tylko kosmetyki do kąpieli, czy makijażu, ale także lakiery hybrydowe. Rzeczywiście to fajna sprawa, bo można sobie wszystko razem zamówić w jednej paczce.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 43
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: Drogeria online

Post autor: yenefer »

Moją ulubioną drogerią z naturalnymi kosmetykami jest ta https://ekodrogeria.pl/. Jest tu sporo atrakcyjnych promocji i świetnej jakości kosmetyki, które opóźniają proces starzenia skóry bo bazują na pobudzaniu jej własnej zdolności do regeneracji i odnowy a skóra może regenerować się bez ingerencji substancji chemicznych
Łejka

Re: Drogeria online

Post autor: Łejka »

Jeśli mam być szczera, to dla mnie poza Strefą Urody inne drogerie mogłyby nie istnieć, bo i tak wszystko "kosmetycznego" zamawiam u nich. Mają w dobrej cenie naprawdę sporo produktów, ale też mój ulubiony kolor do włosów blond https://strefaurody.pl/product-pol-7046 ... 000ml.html i polecam każdej blondynce, która chce utrzymać chłodny kolor. Uwielbiam!
ODPOWIEDZ