Grzejnik do łazienki

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Grzejnik do łazienki

Post autor: Eliza »

Witajcie,
jakie grzejniki macie w Waszych łazienkach? Ja właśnie planuję gruntowny remont w łazience i szukam jakiegoś ładnego grzejnika. Spodobały mi się jak na razie grzejniki kermi na stronie internetowej https://proterm.sklep.pl/grzejniki-mode ... 87,pl.html. Co o nich sądzicie? Czy ktoś z Was ma może takie grzejniki w swojej łazience? I jak, jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Grzejnik do łazienki

Post autor: lasend »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://markon.waw.pl/hydrofory-warszawa/
ażk

Re: Grzejnik do łazienki

Post autor: ażk »

Mamy grzejnik pionowy, wysoki, który doskonale nam się sprawdza. Ogólnie wszystkie grzejniki do naszego domu kupiliśmy online w dobrej cenie, znaleźliśmy je w ofercie sklepu internetowego firmy NORTHBUD: https://northbud.pl/grzejniki-c9338 Ich oferta jest rozbudowana, dostępne tam grzejniki są wysokiej jakości, bardzo dobrze działają. W łazience w zasadzie cały czas mamy grzejnik włączony i nic złego się z nim nie dzieje, polecam.
ODPOWIEDZ