Jak wysłać opony

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Jak wysłać opony

Post autor: zukker »

Hej wszystkim. Potrzebuję kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Czy trzeba je jakoś specjalnie zapakować/zabezpieczyć? Orientujecie się w temacie? Macie jakieś sprawdzone rady? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pierwszy raz coś takiego wysyłam
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Jak wysłać opony

Post autor: listu »

zukker pisze: ↑20 maja 2021, 15:21 Hej wszystkim. Potrzebuję kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Czy trzeba je jakoś specjalnie zapakować/zabezpieczyć? Orientujecie się w temacie? Macie jakieś sprawdzone rady? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pierwszy raz coś takiego wysyłam
Tak, trzeba je zabiezpieczyć. Różne są szkoły, jedni mówią że związać, inni że ofoliować. Tu https://www.oponykurierem.pl/ znajdziesz dokładną instrukcję, a także kurierów, którzy oferują tego typu transport.
głowacz

Re: Jak wysłać opony

Post autor: głowacz »

Opony najlepiej wysłać kurierem. Jak zamawiałem tak przychodziły i nic im nie było. Tak już w temacie opon będąc to wiedzieliście o tym, że obecnie dostępna jest na rynku wulkanizacja mobilna. Sam miałem okazję się o tym przekonać i skorzystałem z oferty firmy https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-nowy-sacz/ .
łokieć

Re: Jak wysłać opony

Post autor: łokieć »

Dokładnie, w ostatnim sezonie również rozejrzałem się za mobilną wulkanizacją. Szukałem kogoś najbliżej miejsca mojego zamieszkania. Tutaj https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-pi ... skie-24-h/ znałem fachowców do których zwróciłem się o pomoc. Wiedzę, że taka forma zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników.
ODPOWIEDZ