Kawy od UpCafe

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
Hugon-76
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 2:13

Kawy od UpCafe

Post autor: Hugon-76 »

Witajcie. Jeśli są tu jacyś kawosze, to polecam wam spróbować kaw z palarni upcafe.pl. Sprowadzają ziarna z różnych części świata, wypalają je i świeże dostarczają do waszego domu ;) Tego smaku nie można porównać do kawy z najlepszej kawiarni. Na pewno docenicie i będziecie wracać po więcej, zupełnie jak ja.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Kawy od UpCafe

Post autor: Eliza »

A jaki jest Wasz ulubiony sposób przygotowywania kawy? Ja najbardziej lubię kawę z ekspresu ;) Taki sprzęt zamówiłam sobie jakiś czas temu za całkiem niewygórowane pieniądze w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/. Póki co sprawuje się świetnie, działa bez zarzutu, a w razie czego i tak mam na niego kilka lat gwarancji ;)
Awatar użytkownika
Sprite88
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:52

Re: Kawy od UpCafe

Post autor: Sprite88 »

Wiesz co, nie znam tego miejsca, ale wydaje mi się, że kawiarnia wrocław BlackBeard może wam się spodobać. Jest urządzona "po męsku", ale i kobietki są tu mile widziane. Napijecie się tu dobrej kawy, a na miejscu jest także cocktailbar. Ogólnie ja tam chodzę do Barbera i czuję się z tym świetnie. Zaraz po strzyżeniu mogę sobie strzelić małe piwko ;) .
ODPOWIEDZ