Oczyszczalnia przy firmie

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
koytek
Posty: 28
Rejestracja: 29 cze 2020, 6:04

Oczyszczalnia przy firmie

Post autor: koytek »

Zawsze myślałam że większość firm po prostu wylewa ścieki do naszych rzek. I dopiero państwowe oczyszczalnie cokolwiek z tym robią. A jednak nie, jest firma która świadczy usługi, które zapewniają oczyszczanie ścieków innych firm https://scieki-woda.pl/uslugi0.html Takie przyzakładowe oczyszczanie to działanie które mnie do danej firmy jest w stanie przekonać. Lubię tych którzy dbają o nasze wspólne dobro.
Marcyśka

Re: Oczyszczalnia przy firmie

Post autor: Marcyśka »

Bardzo często wybieraną instalacją zamiast oczyszczalni jest również szambo betonowe - https://betonex.com.pl/oferta/ Takie szambo jest mało awaryjne, a równie wydajne. Można sobie dobrać dowolną konstrukcję zbiornika, jak również jego pojemność w zależności od potrzeb. Całość można szczegółowo omówić z producentem, który na pewno podpowie co będzie najlepszym rozwiązaniem.
kałuża

Re: Oczyszczalnia przy firmie

Post autor: kałuża »

Żeby takie szambo prawidłowo umiejscowić w ziemi koniecznie trzeba skorzystać z odpowiedniego sprzętu budowlanego. Taka koparka znacznie ułatwi i przyspieszy takie zadanie. Mnie potrzebna była koparki do wykopu pod fundament. Szukałam kogoś niedaleko miejsca budowy i tutaj https://koparkaslask.pl/porady/wykop-fu ... e-slaskie/ znalazłam tą, z której usług zdecydowałam się skorzystać.
Małgorzata

Re: Oczyszczalnia przy firmie

Post autor: Małgorzata »

A macie u siebie sorbent na opary rtęci i inne substancje? Wydaje mi się, że w takim miejscu to konieczność. Może być np. taki z węglem aktywnym http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html wydaje mi się, że najlepiej się sprawdzi.
ODPOWIEDZ