Polecam

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Zląta

Polecam

Post autor: Zląta »

Wysokiej jakości profesjonalne i niedrogie sprzątanie, jednym słowem wszystko jest dla Was, abyście, drogie kobiety, spędzaliście więcej czasu ze sobą lub z rodziną i nie sprzątali, bo są specjalnie przeszkoleni ludzie, którzy wszystko robią profesjonalnie. Korzystam z tej usługi już od jakiegoś czasu i jestem zadowolony
Andziakś

Re: Polecam

Post autor: Andziakś »

A czemu niby kobiety tylko sprzątają w mieszkaniach?? To po pierwsze. Po drugie - jako kobieta - korzystam z usług firmy sprzątającej Moppy, która ma w swojej ofercie sprzątanie mieszkań Wrocław i jestem z niej bardzo zadowolona. Cenowo i jakościowo wychodzi najlepiej, więc na pewno nie będę szukać czegoś innego. ;) ;)
Więcek

Re: Polecam

Post autor: Więcek »

Na Dzień Matki polecam zamówić jeden z koszy delikatesowych jak na przykład taki https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... Mummy/9764 Idealna zawartość w postaci szampana, dobrej kawy i masy łakoci na pewno uprzyjemni mamie ten wyjątkowy dzień. Dzięki temu sklepowi mam okazję dać mamie coś wyjątkowego.
ODPOWIEDZ