skalar.info.pl - opinie

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
Augustyn73

skalar.info.pl - opinie

Post autor: Augustyn73 »

Witajcie. Jestem od niedawna zarządcą biurowca w Rzeszowie i szukam firmy do stałej współpracy, która realizuje prace na wysokościach: montaże, mycie okien. prace remontowe, malowanie dachów. Znalazłem w internecie firmę Skalar, ale nie miałem z nią wcześniej do czynienia. Może ktoś z Was mógłby powiedzieć coś więcej na ich temat?
Awatar użytkownika
benon

Re: skalar.info.pl - opinie

Post autor: benon »

Do tej pory korzystałem dwa razy z ich usług, w zakresie konserwacji i malowania dachów i jestem bardzo zadowolony. Na pewno przy najbliższej okazji chętnie sprawdzę ich również przy innych pracach.
Awatar użytkownika
Bolelut65

Post autor: Bolelut65 »

W Skalar mają wszystkie niezbędne uprawnienia i zabezpieczenia. Wiem, że podczas ich pracy nie wydarzy się żaden wypadek, bo to profesjonaliści. Znają się na robocie.
Awatar użytkownika
Baldwin_93

Post autor: Baldwin_93 »

Potwierdzam. Zawsze zamawiam u nich usługę mycia okien na wysokościach. Wykonują wszystko szybko i sprawnie, mają wprawę i w ciągu jednego dnia są w stanie umyć okna w całym budynku, co do tej pory nigdy się nie zdarzało.
Awatar użytkownika
Apolinary1986

Post autor: Apolinary1986 »

Po woli zbliża się sezon zimowy i polecam ich sobie zarezerwować do odśnieżania, bo później mają mnóstwo zleceń. Lepiej mieć niezawodną ekipę.
Awatar użytkownika
boguslawa_92

Post autor: boguslawa_92 »

Na moim osiedlu był bardzo duży problem z ptakami, dlatego zarządca nieruchomości zdecydował się na skorzystanie z usługi zabezpieczenia ultradźwiękiem. Od tamtej pory mamy spokój, w końcu czysto i cicho.
Awatar użytkownika
Elżbieta-69

Post autor: Elżbieta-69 »

Skalar to fachowa i profesjonalna ekipa. Działają szybko i sprawnie. Polecam
Awatar użytkownika
emilia70

Post autor: emilia70 »

Podejmują się realizacji każdego zlecenia, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych zawiesili bardzo duży baner. Można na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Igor

Post autor: Igor »

Zawsze wykonują bezpłatną wycenę przez podjęciem się realizacji. Koszty nigdy nie przerosły zakładanego budżetu, nawet przy renowacji kominów na budynku fabrycznym. Dobra współpraca.

https://audioplayer.pl/dlaczego-pozycjonowanie-jest-wazne-dla-twojej-firmy/
Awatar użytkownika
Brzydkie_kaczątko

Post autor: Brzydkie_kaczątko »

Ja korzystałem kilkukrotnie z ich pogotowia alpinistycznego. Niestety, ale niektóre firmy nie przykładają się do montażu bilbordów i zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców i przechodniów. Wtedy zawsze dzwonię do nich, bo można na nich liczyć.
Awatar użytkownika
Stanisława_94

Post autor: Stanisława_94 »

Polecam usługi firmy Skalar - to firma, która wszystkie zlecenia wykonuje bardzo szybko, a przede wszystkim co istotne w tej kwestii bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Pabiana_91

Post autor: Pabiana_91 »

Mają wszelkie niezbędne uprawnienia i wiele lat doświadczenia. Wiedzą jak podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Polecam
Awatar użytkownika
Irena80

Post autor: Irena80 »

Pracownicy firmy Skalar wykonują wszystkie zlecenia z należytą starannością - szczególnie mycie okien ;) dlatego korzystam z ich usług kilka razy do roku.
Awatar użytkownika
Klemens91

Post autor: Klemens91 »

Zbliża się sezon zimowy, dlatego polecam zarezerwować ich czas już teraz. Świetnie sprawdzają się przy odśnieżaniu dachów, nawet w bardzo nietypowych warunkach.
Awatar użytkownika
odyla_60

Post autor: odyla_60 »

Warto wspomnieć o pogotowiu alpinistycznym, które przydaje się w ekstremalnych przypadkach i nietypowych dniach i porach. Skalar usunie niebezpieczne konstrukcje, zerwany baner oraz wykona inne prace, które wymagają nagłej interwencji.
Awatar użytkownika
maryja_68

Post autor: maryja_68 »

Skorzystaliśmy z ich usług przy remoncie nietypowego ze względu na kształt budynku. Prace przebiegły bardzo sprawnie i bez żadnych przeszkód. Polecam
Awatar użytkownika
Alfred

Post autor: Alfred »

Skalar to firma na medal, zawsze skupiona na realizacji zleconego zadania. Polecam
Awatar użytkownika
Teofila

Post autor: Teofila »

Ilość pozytywnych komentarzy świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług. Śmiało można się z nimi kontaktować i korzystać z ich pomocy. Polecam!
Awatar użytkownika
Famian

Post autor: Famian »

Pracownicy firmy Skalar wykonują wszelkie prace montażowe niezależnie od pogody. Chyba, że mogłoby to zagrozić uszkodzeniu montowanych konstrukcji. Jak wiadomo, najważniejsze jest przecież bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
Dacjusz1960

Post autor: Dacjusz1960 »

Korzystałem z ich usług w zakresie spawania na wysokości. Usługa zrealizowana zgodnie z zamówieniem. Polecam!
Awatar użytkownika
Teodozjusz-75

Post autor: Teodozjusz-75 »

Skalar to fachowcy! Korzystam z ich usług i jeszcze się nie rozczarowałem. Polecam!
Awatar użytkownika
adelard1968

Post autor: adelard1968 »

Dzięki firmie Skalar okna w naszym biurowcu lśnią! To prawdziwi profesjonaliści.
Awatar użytkownika
denis-94

Post autor: denis-94 »

Znam tę firmę od lat i polecam każdemu. Są naprawdę świetni w tym, co robią.
Awatar użytkownika
Jonatan97

Post autor: Jonatan97 »

Malowanie dachu było poza moim zasięgiem, ale z pracownikami firmy Skalar wszystko poszło jak z płatka. Teraz mój dom jest piękny, jak nigdy wcześniej!
Awatar użytkownika
Paskal

Post autor: Paskal »

Polecam ekipę firmy Skalar. Są dokładni, doświadczeni i chętnie doradzają w doborze najlepszych rozwiązań.
Awatar użytkownika
Magdalena1960

Post autor: Magdalena1960 »

Prace remontowe zawsze mnie przerażały, ale wtedy z pomocą przyszła firma Skalar. Znalazłem ją w internecie i jestem zachwycony. Polecam!
Awatar użytkownika
Lilianna73

Post autor: Lilianna73 »

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie to gwarancja, że prace firmy Skalar przebiegną bez zakłóceń. Wiem, co mówię, bo stale korzystam z ich usług.
Awatar użytkownika
joanna-61

Post autor: joanna-61 »

Sprawnie, szybko i dokładnie. Oto, jak pracuje firma Skalar. Polecam ich bardzo wszystkim, których czekają prace na wysokościach.
Awatar użytkownika
Elwira1990

Post autor: Elwira1990 »

Przed zimą zadbaj o firmę do odśnieżania. Skalar sprawdzi się w tej roli doskonale, ale warto zatroszczyć się o to już dziś, bo ich kalendarz jest wypełniony po brzegi! I nic dziwnego!
Awatar użytkownika
Olimpia87

Post autor: Olimpia87 »

Dla nich nie ma niemożliwego! Skalar to gwarancja trwałości i dokładności, która jest gwarancją świetnych efektów.
Karyś

Post autor: Karyś »

Szukałam niedawno firmy, która świadczy wszelkiego rodzaju usługi na wysokościach takie jak mycie wysokościowe, malowanie dachów czy prace remontowe na wysokościach i zdecydowałam się na współpracę właśnie z firmą Skalar. Są fachowi, profesjonalni, naprawdę godni polecenia.
Żana

Post autor: Żana »

Zdecydowanie polecam współpracę z Firma Skalar. Są rzetelni, swoją pracę wykonują z należytą starannością. Na pewno będziemy współpracować naprawdę długo.
Deritaś

Post autor: Deritaś »

Trzeba przyznać, że takie usługi jak mycie wysokościowe nie są łatwą sprawą i niewiele firm się tym zajmuje. My współpracujemy z firmą Skalar i uważam tę współpracę za bardzo udaną.
Fryś

Post autor: Fryś »

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Firmą Skalar. Zwłaszcza jeśli chodzi o zabezpieczenie przed ptakami. Są perfekcyjni, profesjonalni i punktualni.
Riśka

Post autor: Riśka »

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju prace alpinistyczne to firma Skalar nie ma sobie równych, po prostu są najlepsi.
Ząbek

Post autor: Ząbek »

Korzystałam z pomocy Firmy Skalar w temacie renowacja komina i malowanie dachu. Świetnie wywiązali się ze swojej pracy. Punktualnie i bardzo rzetelnie. Świetna firma.
Deniś

Post autor: Deniś »

Powiem tak, jeśli macie w planach jakieś remonty na wysokościach to naprawdę najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego firmie Skalar. Ja jestem mega zadowolony.
Barbaśka

Post autor: Barbaśka »

Z firmą Skalar współpracujemy już jakiś czas i jesteśmy bardzo zadowoleni. Korzystaliśmy z różnych usług, przede wszystkim z remontów na wysokościach i malowania dachu. Firma godna polecenia.
Katryń

Post autor: Katryń »

Jeśli chodzi o mycie okien na wysokościach do firma Skalar nie ma sobie równych. Zajmują się tym u nas już jakiś czas. Dokładnie, fachowo i szybko.
Izuś

Post autor: Izuś »

Musiałem załatwić malowanie dachu. Firma skalar ma taką usługę w ofercie. Świetnie się spisali. Bardzo fachowo zabezpieczyli mój dach. Punktualnie i profesjonalnie. Warto było zaufać.
Abażur

Post autor: Abażur »

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju prace na wysokościach to naprawdę firma Skalar nie ma sobie równych. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych przez nich usług.
wiliś

Post autor: wiliś »

Ja miałem przyjemność współpracować z firmą skalar w temacie: odśnieżanie dachów. Miałem ogromny dach hali do odśnieżenia, firma załatwiła to szybko, sprawnie i bez potrzeby jakichkolwiek poprawek. Polecam.
Natańiel

Post autor: Natańiel »

Z firmą Skalar współpracujemy już długo, ale przyznaję, że dopiero niedawno odkryłem, że w ofercie mają również prace montażowe na wysokościach. Dlatego zamontowali u nas kamery przemysłowe. Szybko i sprawnie, jak zawsze.
Bożenia

Post autor: Bożenia »

Polecam współpracę z firmą Skalar. Zarówno jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju prace na wysokościach, jak i remonty i renowacje.

indeks glikemiczny cukrzyca
kończyna

Post autor: kończyna »

Ja korzystałam z usług firmy w temacie: mycie dachów. Świetnie sobie poradzili, bardzo rzetelnie i fachowo. Super konkretni i słowni. Jak mówią że coś będzie zrobione to jest to zrobione. Polecam.
Czesława

Post autor: Czesława »

Nie znałam wcześniej tej firmy, ale po ostatnich przeżyciach, od razu zapisałam w telefonie nr do firmy Skalar. Oferują pogotowie alpinistyczne co ważne, 24h. Uratowali nas ostatnio, kiedy zerwał nam się baner reklamowy, który był przymocowany do budynku naszej firmy.
Awatar użytkownika
handris

Post autor: handris »

I co z tym odśnieżaniem lepiej korzystać z usług profesjonalnych firm czy być może z ofert podobnych do https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie kupić odśnieżarkę raz a porządnie i co roku mieć spokoj. Jak myślicie? Które z rozwiązań jest dla Was najbardziej korzystne?
Włodek

Post autor: Włodek »

Taki sprzęt sprawdzi się może przy domowych warunkach, ale my, jako firma posiadająca dwa duże magazyny korzystamy z usług firmy Skalar w tym zakresie. Dla nich odśnieżanie dachów nawet na wysokościach nie stanowi żadnego problemu. Polecam.
Manuś

Post autor: Manuś »

Mnie zainteresowała oferta: uzupełnianie ubytków w elewacji. Jestem zadowolona z usługi. Fachowy dobór materiałów, rzeczowa ocena potrzebnych prac. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Polecam firmę.
Dereć

Post autor: Dereć »

Mogę polecić firmę Skalar jeśli chodzi o mycie wysokościowe. Nam chodziło o mycie dachu i okien w biurowcu. Dokładnie, szybko, rzetelnie. Wszystko naprawdę w jak najlepszym porządku. Jesteśmy zadowoleni. Fajnie że jest ta firma.
Martuś

Post autor: Martuś »

Zawsze zamawiałam usługę: odśnieżanie dachów. W tym roku jeszcze skorzystać nie mogłam. Ale jestem bardzo zadowolona ze wszystkich prac wykonanych przez firmę Skalar. Jakaś praca na wysokości i wiem że zadzwonię do tej firmy. Sprawdzają się.

muzyka online sklep
Łuska

Post autor: Łuska »

Współpracuję z firmą Skalar już od dawna i faktycznie, w tym momencie, jeśli chodzi o odśnieżanie i ogólne prace zimowe to są niezastąpieni. Polecam z czystym sumieniem.
gawryź

Post autor: gawryź »

Firma jest bardzo rzetelna, posiada liczne certyfikaty, jeśli potrzebne są jakiekolwiek prace na wysokości to tylko Skalar. Zarówno jeśli chodzi o malowanie dachu, jak i mycie okien w biurowcu czy odśnieżanie dachu. Mogę spokojnie ich polecić.

https://domowniczy.pl/forum/wokol-domu-ogrord-f5/dom-i-sad-opinie-o-sklepie-t2842.html
Łopni

Post autor: Łopni »

Po ostatnim miesiącu jestem w stanie z czystym sumieniem powiedzieć, że wszelkiego rodzaju prace alpinistyczne to tylko z pomocą firmy Skalar.
Wioła

Post autor: Wioła »

Niewiele firm ma w ofercie spawanie wysokościowe. Oni nie tylko się tym zajmują, ale są też zdecydowanie najlepsi w swoim fachu.
Bałko

Post autor: Bałko »

Pracownicy są wykwalifikowani i solidni, naprawdę powierzone zadanie realizują od a do z. Firma Skalar zasługuje na to, żeby ją polecić, wielki plus również za to, że są dostępni i w razie jakichkolwiek problemów, reagują bardzo szybko.
błote

Post autor: błote »

Wszelkiego rodzaju usługi wysokościowe firma Skalar świadczy z pełnym zaangażowaniem fachowością. Polecam współpracę z nimi.
Druś

Post autor: Druś »

Ja mogę polecić firmę Skalar w temacie: odśnieżanie dachów, gdyby nie ta firma, nie poradzilibyśmy sobie po ostatnich opadach śniegu. Ogromne ilości śniegu na dachach zalegały. Firma jest godna zaufania.
Włada

Post autor: Włada »

Jakiś czas temu firma, z którą współpracowaliśmy nawaliła, więc szukaliśmy nowej, która oferuje usługi alpinistyczne. Konkretnie interesowało nas mycie okien na wysokościach Firma Skalar sprawdza się w tym zakresie naprawdę dobrze.
Lupiń

Post autor: Lupiń »

Renowacja obiektów też świetnie im wychodzi, zarówno jeśli chodzi o remonty np. kominów jak i uzupełnianie ubytków, zwłaszcza na wysokościach. Ale także renowacje obiektów sakralnych czy gzymsów. Polecam.
Kamił

Post autor: Kamił »

Cechuje ich fachowość i pełen profesjonalizm. Polecam. Nie jest dla nich problemem bezpłatna wycena, bardzo dobra firma.
Maniuś

Post autor: Maniuś »

Polecam firmę Skalar w zakresie: skuwanie sopli, odladzanie rynien, odśnieżanie dachów. Profesjonalizm i szybka reakcja. Można na nich polegać w stu procentach. Takie prace wykonują bezpiecznie i dla siebie i dla klienta. A śnieg zrzucają w wyznaczonych strefach a nie gdzie popadnie. Zdecydowanie firma godna polecenia.
Tłofik

Post autor: Tłofik »

Jeśli interesują Was wszelkiego rodzaju usługi wysokościowe czy prace alpinistyczne, to właśnie firma Skalar jest godna polecenia. Są specjalistami w tej dziedzinie. . .
Włotni

Post autor: Włotni »

Firmę Skalar znam od dawna i przyznaję, że ostatnio ogromnie ucieszyło mnie to, że okazało się, że mają w ofercie również odśnieżanie dachów. Kurczę, przez jedną noc tak zasypało dach naszego magazynu, że naprawdę pojawiły się obawy, a raczej strach. Na szczęście interwencja pracowników była bardzo szybka i sprawnie pozbyli się nadmiaru śniegu z dachu.
Łaśno

Post autor: Łaśno »

Polecono mi firmę Skalar. Jeśli chodzi o prace alpinistyczne różnego rodzaju usługi wysokościowe typu zabezpieczenia przed ptakami, mycie wysokościowe czy prace montażowe warto im zlecić. . .
Pryń

Post autor: Pryń »

Ja musiałem skorzystać z oferty względem: odladzanie rynien i spustów, gdyby nie firma Skalar to nie wiem jak te mrozy by się dla mnie skończyły. Dziękuję, jestem wdzięczny, polecam firmę wszędzie gdzie tylko mogę. Takich fachowców już dawno nie spotkałem.
Maćko

Post autor: Maćko »

Dla mnie wielkim plusem jest to, że oferują pogotowie alpinistyczne i to dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wiadomo, ze zdarzają się różne sytuacje i w nagłych przypadkach, kiedy potrzebna jest interwencja pracowników "wysokościowych" również można liczyć na firmę Skalar.
Grośko

Post autor: Grośko »

Bardzo sobie chwalę firmę Skalar. W tym roku skorzystaliśmy z oferty odśnieżanie dachów, bardzo się cieszę że już wcześniej mieliśmy namiary na tak sprawdzoną firmę. Wszystko przebiegło bezproblemowo i bardzo sprawnie. To na pewno nie była nasza ostatnia współpraca z tą firmą.
Hańka

Post autor: Hańka »

My również zwróciliśmy się do firmy Skalar ze względu na problemy zimowe. Załatwili dla nas montaż zabezpieczeń przed śniegiem -płotków śniegowych i śniegołapów. To firma której można zaufać, która stawia na jakość swoich usług i na doskonałe podejście do klienta. Polecam serdecznie.
Grośka

Post autor: Grośka »

Nie wiem czy po tylu pozytywnych opiniach moja faktycznie jeszcze jest potrzebna, ale skoro tutaj zajrzałam, dodam swoje cztery grosze. Uważam, że to jest najlepsza firma świadcząca tego typu usługi wysokościowe. A jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze jakieś wątpliwości, polecam zajrzeć na ich stronę http://skalar.info.pl/referencje.html do działu referencje ;)
kuraś

Post autor: kuraś »

W zeszłym roku ociepliłem dom i mam całkiem nową elewację. Zamówiłem w skalar zabezpieczenie przed ptakami - w końcu nie mam powypalanych przez ptasie odchody plam na budynku i metalowych barierkach. Polecam firmę Skalar, świetnie pracują! .

centrale
Kryś

Post autor: Kryś »

U mnie firma Skalar robiła remonty hal. Spisali sie doskonale. Wszystko bardzo szybko, dokładnie i bezpiecznie. Jestem zadowolony. W zasadzie nie odczułem tego remontu jeśli chodzi o utrudnienia w pracy. Bardzo polecam tę firmę, świetni fachowcy i ceny mają bardzo przystępne.
drań

Post autor: drań »

Firma Skalar to firma godna polecenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o mycie wysokościowe czy np. odśnieżanie dachów. Nie mają sobie równych w regionie. Świetnie się spisują i zawsze wszystkie prace wykonane są na piątkę z plusem. Jestem pod wrażeniem fachowości.
Awatar użytkownika
tęgomira

Post autor: tęgomira »

Robią naprawdę dobre, solidne zabezpieczenia przed ptakami Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. W tym roku zajmowali się u mnie także odśnieżaniem. Szczerze mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Tadea71

Post autor: Tadea71 »

Zimą korzystaliśmy z usług firmy skalar do odśnieżania dachów czy zbijania sopli, byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz zamówiliśmy usługę: mycie wysokościowe Myślę że to będzie stała współpraca, bo firma jest bardzo rzetelna i słowna.
Awatar użytkownika
Tacjana-81

Post autor: Tacjana-81 »

Firma Skalar jest nieoceniona jeśli chodzi o prace montażowe na wysokościach. Zamawialiśmy i bilbordy i ozdoby świąteczne zbyt wysoko dla samodzielnego montażu. Wszystko poszło szybko, sprawnie i dokładnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Awatar użytkownika
Tulimir77

Post autor: Tulimir77 »

Cieszę się, że firma Skalar z którą już wielokrotnie współpracowałem, ma w ofercie pogotowie alpinistyczne 24H. Połamane drzewa, zerwane reklamy zagrażające bezpieczeństwu itp - i można zadzwonić o każdej porze do firmy, a oni się tym zajmą. Super sprawa.
Awatar użytkownika
Dyter

Post autor: Dyter »

W tym roku po raz pierwszy korzystałem z oferty firmy Skalar, zamówiłem odśnieżanie dachu i zdecydowanie jeszcze skorzystam z usług tej firmy. Są doskonali. Bardzo sprawnie przeprowadzili wszystkie prace, bardzo bezpiecznie i skutecznie. Mogę ich szczerze polecić.
Awatar użytkownika
Rudolf78

Post autor: Rudolf78 »

Prace montażowe wykonywane przez tą firmę są naprawdę godne polecenia, dokładnie, bezpiecznie i sumiennie. Tego mi właśnie było potrzeba. Oświetlenie które zamontowali u mnie w firmie działa bez zarzutu i jest dokładnie takie jak chciałem żeby było.
Awatar użytkownika
ada-93

Post autor: ada-93 »

Ja zamówiłam zabezpieczania przed ptakami. Dla mnie to ważne, bo elementy na przykład balustrady były ciągle odbarwione przez odchody ptaków. Teraz mam spokój. Firma spisała się na medal.
Awatar użytkownika
Olgierd1960

Post autor: Olgierd1960 »

W zeszłym roku zamówiłem malowanie dachów w mojej firmie. W tym roku na pewno skorzystam z oferty firmy u siebie w domu. Świetni ludzie, fachowcy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Serdecznie polecam firmę Skalar.
ODPOWIEDZ