Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Kąśliwa

Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Kąśliwa »

Jak przebywanie w domu z dziećmi? Ja mam jedno i nie jest czasem kolorowo, no ale na całe szczęście można iść do parku, lasu i odetchnąć? Wasze szkoły ogarniają, zajęcia są dobrze prowadzone? Mój syn chodzi do Te Vizji i akurat na to nie mogę narzekać.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Winiett »

Jak przebywanie w domu z dziećmi? Ja mam jedno i nie jest czasem kolorowo, no ale na całe szczęście można iść do parku, lasu i odetchnąć? Wasze szkoły ogarniają, zajęcia są dobrze prowadzone? Mój syn chodzi do Te Vizji i akurat na to nie mogę narzekać.
Awatar użytkownika
Paltuska
Posty: 34
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:36

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Paltuska »

Od szkoły rzeczywiście sporo zależy to mogę powiedzieć, bo rozmawiałam z wieloma rodzicami na ten temat. Moje dzieci chodzą, o ile można tak powiedzieć "chodzą" do Te Vizji przy Okopowej i świetnie szkoła sprostała temu niełatwemu zadaniu jakim jest właśnie nauka online i też prowadzenie zajęć dodatkowych.
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Martk2 »

Oj koronawirus sporo namieszał i to nie tylko w edukacji naszych dzieci, ale to chyba najbardziej mi doskwiera. Akurat tu sama szkoła pomaga, oj i to bardzo, dzieci mają sporo zajęć i to się chwali. Najgorsze dzieci to znudzone dzieci i to każdy rodzic doskonale wie. Te Vizje też mogę z czystym sumieniem polecić.
Awatar użytkownika
Baronowa
Posty: 21
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:22

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Baronowa »

No i na takie rzeczy warto zwracać uwagę, cyfryzacja na pewno poszła do przodu przez pandemię i będzie to wykorzystywane w edukacji. Teraz już wiem jakich szkół szukać, na co zwracać uwagę, a moje maleństwo już kończy przedszkole, więc ten wybór zbliża się wielkimi krokami.
Zośka

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Zośka »

Ja aktualnie jestem na etapie wyboru nowej szkoły mam na myśli Technikum. Początkowo było trudno, ale w momencie gdy zaczęłam korzystać z https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja wszystko stało się jaśniejsze, dowiedziałam się jakie wyzwania mnie czekają.
łucja

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: łucja »

Jeśli chodzi o podręczniki szkolne to zdecydowanie warto też zapoznać się z ofertą wydawnictwa PWN. Znajdziecie tam najróżniejsze książki - między innymi właśnie podręczniki do technikum: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 859,k.html .

stanozolol dawkowanie
Dibić

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Dibić »

Niektóre szkoły podstawowe jak PSP Świat Ucznia chcą, aby ich praca w okresie COVID'u była tak samo tożsama, jak w innych przypadkach. To bardzo praktyczne i zrozumiałe.
Ja jestem zdania, że takie rozwiązania są bardzo dobre dla takich uczniów, których bezpieczeństwo w tym okresie jest szczególnie istotne. Także jeśli mówimy o nauczaniu prywatnym.

l-arginine l-glutamine
Zuśka

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: Zuśka »

No bylo ciężko, teraz już jest trochę lepiej, ale sporo będzie zależeć od szkoły muszę przyznać. U mnie, w Te Vizji Gdańsk, jakoś wszystko było fajnie zorganizowane, zajęcia były normalnie prowadzone i za to dla nich bardzo duży plus. Na całe szczęście pandemia chyba już wygasa.
aluś

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: aluś »

W dobie koronowirusa moje dziecko oprócz zajęć online dokształcało się poprzez dodatkowe materiały naukowe. Na przykład książka " Owocna edukacja. Ćwiczenia ortograficzno-gramatyczne. Klasa 3 " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Jest to doskonałe wprowadzenie w świat gramatyki, która jest często wyzwaniem.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Szkoła a koronawirus, dajecie radę?

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://puresa-sklep.pl/pl/c/Maski-Ochronne/18
ODPOWIEDZ