domkresowyprzewiez.pl opinie

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Adela_76
Posty: 11
Rejestracja: 07 kwie 2019, 5:52

domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Adela_76 »

Dziewczyny, Dom Kresowy Przewięź W Augustowie na wesele. Tak czy nie? mają przepiękną salę, okolica jest absolutnie zachwycająca, a cena jest w porządku. Bardzo mi sie podoba! Któraś z was może podzielić się swoimi doświadczeniami z obsługą i z właścicielem? Chcę być pewna, że wszystko będzie w porządku.
Tutaj strona internetowa http://domkresowyprzewiez.pl/.
Awatar użytkownika
Diana1989
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2019, 5:48

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Diana1989 »

Miałam wesele właśnie w Domu Kresowym i bardzo gorąco ci polecam! Naprawdę warto. Kontakt z właścicielami bezproblemowy, jedzenie było przepyszne, a organizacja i obsługa na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Irina_93
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2019, 20:02

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Irina_93 »

Ja byłam na przyjęciu w domkresowyprzewiez.pl jako gość i było cudnie. Lokalizacja jest nieziemska, a z organizacją nia zauważyłam żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Damroka85
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2019, 3:48

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Damroka85 »

Nie zastanawiaj się, tylko rezerwuj termin! :) Kontakt jest bardzo przyjemny, a to miejsce to raj na ziemi. Sama do dziś wspominam swoje wesele w domkresowyprzewiez.pl, było idealne.

thorvaldsen
Awatar użytkownika
Beatrycja
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 3:09

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Beatrycja »

Miałam przyjemność gościć w Domu Kresowym Przewięź na imprezie sylwestrowej parę lat temu i organizacja była na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
arabella
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 18:53

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: arabella »

Ja byłam w restauracji Dom Kresowy na imieninowym obiedzie. Jedzenie było pyszne, bardzo świeże i świetnie doprawione. Tak dobrego fileta z sandacza to nigdzie nie jadłam! Z pewnością będziemy tam częściej wpadać.
Awatar użytkownika
Apoloniusz83
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2019, 1:56

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Apoloniusz83 »

Moja firma organizowała konferencję w Domu Kresowym. Pełen profesjonalizm. Świetnie przygotowana sala, bardzo uprzejma obsługa i wszelkie udogodnienia techniczne. Polecam!
Awatar użytkownika
iga-76
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2020, 0:51

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: iga-76 »

W http://domkresowyprzewiez.pl/ byłam na weselu kuzynki. Bardzo dobrze je wspominam! Śliczna sala, miła obsługa, a jedzenie - no palce lizać! Myślę, że wesele w tym miejscu musi się udać :)
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:12

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Bona »

Zorganizowaliśmy tam kameralną imprezę dla naszej firmy. Piękna okolica, wyśmienite jedzenie i świetna organizacja. Doskonale wspominam współpracę i gorąco polecam Dom Kresowy Przewięź.
Awatar użytkownika
dawid82
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 7:05

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: dawid82 »

Mieliśmy wesele w Domu Kresowym i przyznam, że to był najlepszy dzień w moim życiu. Jedzenie było doskonałe, wszyscy goście chwalili za tradycyjne, domowe smaki. Jesteśmy wdzięczni obsłudze za pomoc, bo byliśmy strasznie zestresowani i zdezorientowani. Rewelacyjne miejsce!
Awatar użytkownika
Ariel73
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 6:23

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Ariel73 »

Ja akurat organizowałem tam konferencję, ale polecam Dom Kresowy pod względem organizacji, wyposażenia i jedzenia!
Awatar użytkownika
Babeta
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2020, 6:12

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Babeta »

Zdecydowanie tak! Byłam w domkresowyprzewiez.pl, na rocznicy ślubu cioci i to miejsce zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Pyszny obiad w klimacie kuchni staropolskiej i piękna okolica.
Awatar użytkownika
Bona_90
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2020, 4:44

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Bona_90 »

Ja to w ogóle jestem zakochana w Augustowie! Bardzo klimatyczne miasteczko, więc wybór Domu Kresowego na nasze wesele był wręcz naturalny :)
Awatar użytkownika
Dionizy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2019, 16:20

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: Dionizy »

W Domu Kresowym Przewięź byłem na weselu brata. Bardzo ładna i przestronna sala, spokojna okolica, więc jest gdzie pospacerować żeby odpocząć między tańcami i fantastyczne jedzenie.
Awatar użytkownika
bernarda
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2020, 11:50

Re: domkresowyprzewiez.pl opinie

Post autor: bernarda »

Miałam wesele w Domu Kresowym i uważam że to było najlepsze miejsce na najważniejszy dzień mojego życia. Świetna organizacja, piękne wnętrza i bardzo pomocny personel. Z pewnością wrócimy tam na rocznicę :)
ODPOWIEDZ