Fotograf na przyjęcie okolicznościowe

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Izabela
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 6:31

Fotograf na przyjęcie okolicznościowe

Post autor: Izabela »

Witajcie moi drodzy. Jaki fotograf Gdańsk Ujeścisko sprawdziłby się najlepiej na przyjęciu okolicznościowym? Mam na oku pewne studio, ale zdecydowałam i tak zapytać, żeby sprawdzić, czy ktoś z was je poleci. Utwierdziłoby mnie to w moim wyborze :)
ślawa

Re: Fotograf na przyjęcie okolicznościowe

Post autor: ślawa »

Jakiego fotografa polecacie z okolic Bytomia? Musi mieć podejście do dzieciaczków, ponieważ to uroczystość Chrztu Świętego. Chcemy, aby zdjęcia były zrobione z pasją, bo będzie to dla nas pamiątka na całe życie. Widziałam ostatnio fajny reportaż z chrztu śląsk. Bardzo podobają mi się te fotki a wam? Korzystał już ktoś z usług tej pani ?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Fotograf na przyjęcie okolicznościowe

Post autor: kasiakowa06 »

Izabela pisze: ↑24 lip 2021, 3:41 Witajcie moi drodzy. Jaki justart-studio.com/oferta/ fotograf Gdańsk Ujeścisko sprawdziłby się najlepiej na przyjęciu okolicznościowym? Mam na oku pewne studio, ale zdecydowałam i tak zapytać, żeby sprawdzić, czy ktoś z was je poleci. Utwierdziłoby mnie to w moim wyborze :)
A jakiego rodzaju to będzie fotografia? Bo jeśli zdjęcia np. jedzenia to bardzo polecam https://kalbarczyk-fotografiakulinarna.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ