Jaka pościel dla noworodka?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
mamuśka17

Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: mamuśka17 »

Czas już zacząć kompletować pościel i wyprawkę dla córeczki, która przyjdzie na świat za około 3 miesiące. Wiem, że najważniejsze jest by mieć ubranka i skompletowane łóżeczko. I tu mam problem z wyborem pościeli. Jaką kupić, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie, by była dla takiego maluszka bezpieczna. Sklepów z pościelą dla dzieci jest dużo. W wyszukiwarce znalazłam ofertę Ewox, z tego co widze to polski producent. Ma duży wybór i w opisie jest informacja, że pościel jest z bawełny. Czy to dobra tkanina dla mauszka?
miłunia

Re: Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: miłunia »

Ja przede wszystkim zwracam uwagę na jakość materiałów pościeli dla niemowlaka . Przede wszystkim dbam o to, żeby było to wykonane z naturalnych i delikatnych tkanin, żeby nie podrażniało skóry dziecka. Kupiłam ostatnio pościel i inne tekstylia dla mojego 2 miesięcznego synka z 100% bawełny i z 100% tkaniny bambusowej.
kłaczek

Re: Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: kłaczek »

posciel to spoko, nie mielismy problemu z wyborem, gorzej bylo z materacem... zalezalo nam przede wszystkim na jakosci, zamowilismy na materacyk.pl, starszemu taki 160/80 a malemu niemowlecy lateksowy
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: Winiett »

Dobrze jak przy takich zakupach ktoś wam pomoże, wiem jak to jest, bo każda rzecz musi być dobrze przemyślana. W internecie jest na całe szczęście bardzo dużo artykułów na takie tematy, kiedyś tego nie było. Przy małych dzieciach wiele rzeczy wam się przyda, na pewno też i zestawy bielizny. Ja dla synka szukałam na https://www.51015kids.eu/chlopiec/bielizna i całkiem tanio to wychodziło.
Awatar użytkownika
kocenka
Posty: 68
Rejestracja: 20 lip 2020, 14:02

Re: Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: kocenka »

Ja to pamiętam jak zakupiłam kilka rodzajów pościeli jak się miał pojawić na świecie mój maluszek. Zawsze zresztą lepiej być przygotowanym i mieć zapas, bo wszystko się może przecież zdarzyć. Na pewno kocyki i prześcieradła zamawiałam na https://www.szipszop.pl/akcesoria/lozeczko-i-wozek bo przekonali mnie do siebie jakością no i wykonaniem tych wszystkich rzeczy.
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: Lecter »

A co powiecie na kocyki wafelkowe? Według mnie idealnie sprawdzą się do wyprawki dla niemowlaka. Warto na nie postawić ze względu na przyjemny materiał, solidne wykonanie i ładne wzory. Zagwarantują one spokojny sen każdemu małemu dziecku, co dla rodziców również będzie ważne.
małża

Re: Jaka pościel dla noworodka?

Post autor: małża »

Dla dziecka pościel musi być wykonana z dobrych, naturalnych materiałów oraz charakteryzować się ciekawym wzorem. Tutaj http://kordas.com.pl/posciel-w-3d-inny- ... la-dzieci/ znajdziecie o modnej teraz pościeli 3D dla dzieci. Moje dziecko ją uwielbia!
ODPOWIEDZ