Planowanie wesela?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Judyta_85
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 13:12

Planowanie wesela?

Post autor: Judyta_85 »

Cześć wam. Jak myślicie, czy planowanie wesela w obecnej sytuacji w ogóle się opłaca? Wiadomo, że kwestie takie jak sala na przyjęcie weselne muszą być załatwione dużo wcześniej. Sama jeszcze nie zdecydowałam, co powinnam zrobić. Ktoś jest w podobnej sytuacji? Nie pogardzę radami od osób, które mają takie doświadczenia.
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Planowanie wesela?

Post autor: kafar »

Teraz jest już spokojniej, wesela wracają także warto było na okres wakacyjny zaplanować taką imprezę. A jeśli się nie udało to na przyszły rok może? Warto już zacząć planowanie, zwłaszcza jak zależy Wam na super imprezie i muzyce. Jakieś pomysły już są? Jeśli nie to zobaczcie kto na takim weselu może u Was chętnie wystąpić http://odjazdowewesela.pl/legenda-disco ... im-weselu/ :) My słuchamy disco polo dlatego jak wesele to tylko z taką muzyką.
ginamó

Re: Planowanie wesela?

Post autor: ginamó »

Na pewno już na samym początku warto znaleźć DJa. W końcu to on będzie miał za zadanie prowadzić całą impreze pod kątem muzycznym. My te zadanie powierzylismy DJowi Wiesławowi Kajmowi http://www.djwesele.pl/o-mnie/ . Sprawił, że impreza trwała do białego rana przy akompaniamencie rewelacyjnej muzyki. Dało mi to wiele radochy.
igor33332ą

Re: Planowanie wesela?

Post autor: igor33332ą »

Wesele zawsze powinno się planować. Sam swoje wesele planowałem aż rok. Te wesele wyszło naprawdę bardzo dobrze i z tego wesela każdy byłyby bardzo zadowolony. Warto wchodzić do tego wątku.
_____________________________________________________________
panele słoneczne Katowice
Łania29

Re: Planowanie wesela?

Post autor: Łania29 »

Planowanie i organizowanie wesela to dość długotrwały proces , to nie dzieje się z dnia na dzień .W określonym czasie załatwiamy określone rzeczy... inaczej klapa. Jeśli nie wiecie jak ma wyglądać fotografia weselna i jakiego zatrudnić fotografa, nie wiecie jak przygotować się do pierwszego tańca, nic straconego. Są specjaliści z branży weselnej, którzy wam doradzą w dowolnym momencie przygotowań. Wiadomo jednak ,że im wcześniej tym lepiej - nie ma co zwlekać i lepiej skontaktować się z firmą.
Żanka

Re: Planowanie wesela?

Post autor: Żanka »

Polecam produkty firmy chcocolissimo. Mozna tam dostać podziękowania w formie czkolady. Takie tez zamówiliśmy świadkom oraz rodzicom. Uważamy ze to slodki i niezobowiązujący podarunek, który nikogo nie wprawi w zakłopotanie. Teraz te czkoladki beda robic furorę na kazdej rodzinniej imprezie. Zawsze jest okazja by dac super czekoladę!
ODPOWIEDZ