Tapetowanie ścian

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Ramona
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 15:02

Tapetowanie ścian

Post autor: Ramona »

Witam. Czy znacie jakichś fachowców z Warszawy zajmujących się tapetowaniem ścian? Chciałabym zlecić to specjalistom od wykańczania wnętrz, żeby mieć pewność, że zostanie to naprawdę dobrze zrobione.

Awatar użytkownika
horacy-72
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 3:03

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: horacy-72 »

W mojej opinii warta polecenia jest firma Remontersi. Szybko podejmują zlecenia, realizują je w krótkim czasie, ale z największą dbałością o szczegóły. Mają też elastyczne podejście i widać, że doświadczenie w branży to ich mocna strona.

Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 521
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: Eliza »

Są takie pomieszczenia, jak na przykład kuchnia i łazienka, gdzie lepiej chyba się jednak sprawdzi jakaś odpowiednia farba do ścian, na przykład farba ceramiczna czy lateksowa. Czytałam ostatnio o właściwościach tych farb na stronie internetowej http://bbhomedecor.pl/farba-ceramiczna-czy-lateksowa/ i dowiedziałam się, że mają one między innymi dużą odporność na wilgoć, na zabrudzenia oraz na szorowanie.

wenuska

Re: Tapetowanie ścian

Post autor: wenuska »

Tapetowanie... niby wydaje sie, że to taka nieskomplikowana czynność a jednak :) Jeszcze jak tapeta ma jakieś wzory, to już w ogóle dla mnie czarna magia. Osobiście uważam, że do takich czynności lepiej zatrudniać doświadczonych fachowców , na przykład taka firma https://malhaus.pl/uslugi-malowanie-tapetowanie oferują kompleksowe usługi, mają spore doświadczenie , a prace wykonane przez nich są ogarnięte solidnie i tak jak się należy.

ODPOWIEDZ