Adwokat od prawa rodzinnego

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Awatar użytkownika
Wilhelmina1995
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2021, 7:01

Adwokat od prawa rodzinnego

Post autor: Wilhelmina1995 »

Hej. Jakich polecacie w Łodzi adwokatów od prawa rodzinnego? Wiem na pewno, że takimi sprawami zajmuje się kroladwokat.pl. Myślicie, że warto odwiedzić tę kancelarię? Doradźcie!
Awatar użytkownika
Franciszka-89
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2021, 3:38

Re: Adwokat od prawa rodzinnego

Post autor: Franciszka-89 »

Nieważne czy chodzi o unieważnienie małżeństwa w Łodzi, czy o inne sprawy z zakresu prawa rodzinnego, moim zdaniem mecenas Król będzie najlepszym wyborem z uwagi na jego wiedzę i doświadczenie. Dużo dobrego można też powiedzieć o tym, jak bardzo angażuje się w problemy klientów. Wspaniały człowiek.
Awatar użytkownika
ania24
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:43

Re: Adwokat od prawa rodzinnego

Post autor: ania24 »

Sama też korzystałam z pomocy adwokata, niezwykle doświadczonego jeśli chodzi o prawo rodzinne. Tyle, że nie w Łodzi, a w Szczecinie. Był to Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski. Bardzo jestem zadowolona, że w tak trudnym dla mnie czasie i sytuacji, mogłam polegać na panu Łukaszu. Wszystkim się zajął tak jak trzeba.

sól ziołowa dary natury
Aśka

Re: Adwokat od prawa rodzinnego

Post autor: Aśka »

Jeśli szukalibyście adwokata od prawa rodzinnego na Śląsku, to kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic byłaby świetnym wyborem. Moja siostra zatrudniła ich do swojej sprawy rozwodowej i byli oni naprawdę bardzo skuteczni i zaangażowani w jej sprawę.
ODPOWIEDZ