Dobry adwokat

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Awatar użytkownika
koytek
Posty: 28
Rejestracja: 29 cze 2020, 6:04

Dobry adwokat

Post autor: koytek »

Szukałam jakiś czas temu opinii, porady, do jakiego adwokata warto się wybrać. Wiele osób poleciło mi Poradnię Salomon http://www.poradniasalomon.pl/kontakt dla tego też, ze względu na pozytywne opinie wybrałam jedną z ich kancelarii. Jestem bardzo zadowolona i ze swojej strony również polecam, mają placówki w kilku największych miastach Polski, więc jeśli szukacie pomocy - warto.
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 195
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Dobry adwokat

Post autor: kolo12 »

Myślę że w sprawach karnych nie ma lepszego niż mecenas Mariusz Olężałek z Łodzi. Mecenas działa teraz także w Warszawie a jeśli sprawa będzie tego wymagała to w całym kraju. Możemy liczyć tam na działania nawet w nocy, wtedy kiedy trzeba prowadzić czynności - również w przypadku aresztowania. Kancelaria ma świetnie wyniki właśnie w skracaniu i odraczaniu odbywania kary pozbawienia wolności, pomogą również osobom nieletnim.
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Dobry adwokat

Post autor: chylka »

Ja moge goraco polecic pania Barbare Weglowska z Kancelari Weglowski w Szczecinie - prowadzila moja sprawe rozwodowa, swietna kobieta i genialna specjalistka prawa, do tego mega opanowana osoba. Bylam pod wrazeniem z jaka latwoscia przychodzilo jej znajdowanie rozwiazan :)
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:47

Re: Dobry adwokat

Post autor: Zośka123 »

Dobry adwokat to adwokaci-reck.pl Kancelaria zatrudnia doświadczony zespól prawników, którzy świadczą usługi w zakresie szeroko pojętej pomocy prawnej. Wszystkie informację oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
dominique
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2020, 11:06

Re: Dobry adwokat

Post autor: dominique »

Mogę śmiało polecić pana z Sopotu https://adwokat-russek.pl/. Naprawdę genialny, nie ma rzeczy, z którą by sobie nie dał rady. Profeska.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 127
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Dobry adwokat

Post autor: Rapsodia »

Najlepiej jest poradzić się osób lub podmiotów, które już korzystały z usług danej kancelarii. Wówczas można mieć pewność, że sprawa będzie rozwiązana właśnie tak jak tego oczekujemy. Jest wiele różnych zespołów adwokackich zasługujących na wysoką ocenę, jednak my zdecydujemy się na współpracę z Pawelczyk-Kozik https://pawelczyk-kozik.pl/biznes.html . Rozumieją w pełni potrzeby biznesowe i potrafią wesprzeć w najtrudniejszej sytuacji.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Dobry adwokat

Post autor: lasend »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://liveforspeed.pl
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: Dobry adwokat

Post autor: Eliza111 »

Ja mogę wam polecić adwokata z Warszawy https://www.adwokat-zaborski.pl to bardzo profesjonalny i doświadczony nawet w najtrudniejszych sprawach człowiek. Koniecznie sprawdźcie jego całą ofertę i kontaktujcie się na pewno nie odmówi pomocy prawnej.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 29
Rejestracja: 10 gru 2019, 21:46

Re: Dobry adwokat

Post autor: Aligru »

Korzystałam z pomocy bardzo dobrego adwokata w Krakowie. Zostawiam do niego namiar: https://krakowscyadwokaci.pl/ - polecam szczególnie, jeśli sprawa dotyczy prawa rodzinnego.
Awatar użytkownika
ania24
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:43

Re: Dobry adwokat

Post autor: ania24 »

Szczerze, jak przyznano mi kredyt na mieszkanie we frankach byłam najszczęśliwszą osobą pod słońcem. Moja radość była do czasu, dopóki raty kredytu nie zaczęły iść w górę. Czasu cofnąć nie mogłam. Jedyne co to mogłam działać, jak sytuacja się odwróciła na korzyść frankowiczów. Duża cały czas w tym pomoc https://cleverstep.pl/ . Pierwsze co to analiza umowy kredytowej potrzebna, u nich nawet bezpłatna.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 37
Rejestracja: 12 cze 2020, 9:10

Re: Dobry adwokat

Post autor: farah557 »

Sama niedazwno szukałam dobrego adwokata i znalazłam na forum dobre opinie o https://www.kancelaria-walterowicz.pl/
.
Skontaktowałam się z nimi i nawiązaliśmy współpracę. Dotychczas jestem z nich bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 84
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Dobry adwokat

Post autor: Mriolka »

Kancelarie adwokackie takie jak http://adwokat-nawojski.pl na pewno świetnie się sprawdzą. Tu można liczyć na kompleksową pomoc jeżeli chodzi o sprawy związane właśnie z kwestiami prawnymi.

defro moduł internetowy
baśkaa

Re: Dobry adwokat

Post autor: baśkaa »

Myślę, że bardzo może ci pomóc ta kancelaria adwokacka adwokat Poznań. Zapoznaj się z jej ofertą i umów na spotkanie. Rozumiem twoją sytuację i wierzę, ze dobry adwokat może ci naprawdę bardzo pomóc.

https://www.grunt-test.pl/lawa-fundamentowa-wymiary/
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Dobry adwokat

Post autor: kasiakowa06 »

Zośka123 pisze: 20 sie 2020, 12:58 Dobry adwokat to adwokaci-reck.pl Kancelaria zatrudnia doświadczony zespól prawników, którzy świadczą usługi w zakresie szeroko pojętej pomocy prawnej. Wszystkie informację oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Uważam, że najlepszy adwokat to mec. Klimkowski: https://klimkowski-kancelaria.pl/

Obrazek
Natalia

Re: Dobry adwokat

Post autor: Natalia »

A co rozumiecie mówiąc dobry adwokat? Bo dobry, to chyba dość ogólna i subiektywna ocena. Szukając adwokata na pewno warto poznać więcej niż jedną czy dwie opinie, wtedy będzie to jakoś miarodajne. Ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na specjalizację prawnika, bo tu podobnie jak w medycynie, każdy ma zakres, w którym jest specjalistą, jak np. adwokat Łowicz w prawie nieruchomości.
ODPOWIEDZ