Odszkodowania powypadkowe

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Awatar użytkownika
Julian1997
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 4:28

Odszkodowania powypadkowe

Post autor: Julian1997 »

Witajcie forumowicze. Możecie nakreślić mi, jak wygląda proces starania się o odszkodowanie za szkodę ze skutkiem śmiertelnym? Temat jest dla mnie trudny, ale pieniądze są potrzebne, tego nie da się ukryć. Chcę mieć zwyczajnie pewność, że otrzymam taką rekompensatę, jaka faktycznie mi się należy. Myślicie, że wystarczy zgłosić się do specjalisty?
Mąż

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: Mąż »

Ja bym tutaj skorzystała z obsługi profesjonalistów. Duże znaczenie tez ma fakt czy to byl wypadek w pracy czy też nie. Rożne są zapisy w ubezpieczeniach. Moja koleżanka miała podobny problem i skorzystała z usług kancelarii prawnej - tam chodziło o grube pieniądze. Kancelaria Sobczak Maciejewska Zając pomogli jej i otrzymała należyte jej pieniądze.
rótkowska

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: rótkowska »

Po wypadku mój samochód nadawał się już tylko na złom. :( Ale szybko udało się rozwiązać ten kłopot, gdyż z pomocą wyszli https://www.auto-kasacja.com/zlomowanie-pojazdow . Bez najmniejszego oporu udało się z nimi rozwiazać ten kłopot a pojazd przyjeli natychmiast. Otrzymana gotowke przeznaczylam na nowy pojazd!
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: Katarzyna78 »

Jeśli uległeś wypadkowi, za który ponosi odpowiedzialność ktoś inny, może przysługiwać Ci odszkodowanie. Z pewnością zastanawiasz się, czy gra jest warta świeczki – czy wysokość odszkodowania nie będzie przekraczać kosztów całej procedury? W tym artykule https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ rozwieją wszelkie wątpliwości.
Sławomir

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku kwota odszkodowanie z oc , którą otrzymałem była bardzo niezadowalająca, dlatego skorzystałem z oferty firmy, która specjalizuje się w uzyskiwaniu dopłaty do odszkodowania. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie głównej.
mładzienwojtek

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: mładzienwojtek »

Po wypadku i obrażeniach jakie odniosłem w stłuczce z samochodem na rowerze zdecydowałem się zwrócić po pomoc prawną. Dzięki współpracy z kancelarią De Iure udało mi się wywalczyć odszkodowanie na rehabilitację. Dzięki pomocy przyspieszyłem powrót do zdrowia i mogłem wrócić do pracy. Dziękuję!
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Odszkodowania powypadkowe

Post autor: yerba »

W przypadku odszkodowania za wypadek warto zwrócić uwagę jaką kwotę wypłacił nam ubezpieczyciel, a zazwyczaj jest ona zaniżona i trzeba wtedy skontaktować się z firmą, która pomoże odzyskać pełną wartość. U mnie za wypadek na pasach, a konkretnie było to potrącenie rowerzysty ubezpieczyciel wypłacił 2000 złotych, a obrażeń miałam sporo - złamana noga i ręka, więc od razu skontaktowałam się z firmą AP Odszkodowania i po dwóch miesiącach ubezpieczyciel wypłacił należną kwotę. Uważam, że jak ktoś z Was miał wypadek, to warto się skonsultować, czy kwota nie była zaniżona.
ODPOWIEDZ