Proces rozwodowy

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Awatar użytkownika
Waclawa1984
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 17:19

Proces rozwodowy

Post autor: Waclawa1984 »

Cześć. Mówi się, że rozwody Łódź to bardzo delikatne sprawy i potrzeba naprawdę dobrego adwokata, żeby wygrać. Co wy na to? Ja już przez to przechodziłam i muszę się zgodzić, że bez odpowiedniego specjalisty się nie obejdzie. Czy wam udało się na takiego trafić?
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Proces rozwodowy

Post autor: pawica »

Niestety rozwód to nie jest przyjemna sprawa, zawsze praktycznie są jakieś problemy a nieraz ogromne awantury w sądzie. Ja też bałam się że stracę masę nerwów i dlatego poprosiłam o pomoc adwokata Łukasza Węgłowskiego. On wszystko tak załatwił że moje kontakty z byłym mężem ograniczył do minimum, nie musiałam się niepotrzebnie stresować
muffinka

Re: Proces rozwodowy

Post autor: muffinka »

Moja znajoma rozwodziła się z pomocą prawnika i nie żałuje. Reprezentował ją prawnik z Legaleo - Kancelarii Wojas Pawlak. Kompleksowo ogarnęli nie tylko rozwód, ale też alimenty dla jej dziecka i podział majątku. Bardzo profesjonalnie podeszli do jej sprawy, mimo że wydawała się prosta. Indywidualne podejście to jeden z ich najważniejszych atutów.
ODPOWIEDZ