rozwód dobry prawnik Gdańsk

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Płotka

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Płotka »

Hej. Nie jest mi łatwo o tym pisać, ale niestety nie mam wyjścia. W niedługim czasie czeka mnie własna sprawa rozwodowa i nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo ciężki temat. Chciałabym was poprosić o jakieś namiary na dobrego mecenasa z Gdańska, który pomógłby jak najszybciej zakończyć to nieudane małżeństwo. Jeżeli znacie kogoś takiego, to będę bardzo wdzięczna za polecenie
iguś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: iguś »

Bardzo Ci współczuje, ale podejdź do tego bardziej pozytywnie. W końcu będziesz mogła zacząć nowe życie, wystarczy, ze grubą kreską oddzielisz swoją przeszłość i zobaczysz, że będzie Ci lepiej :) Niestety nie mam znajomości w Trójmieście, więc nie bardzo mam jak Ci pomóc, ale gdy będziesz potrzebowała porozmawiać, to pisz śmiało :)
ptyś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: ptyś »

Jako koleżanka starsza stażem powiem Ci tak - po rozwodzie to dopiero zaczyna się życie. Wiem co mówię, ponieważ 2 lata temu wzięłam rozwód i od tego czasu podróżuje po całym świecie. Na Ciebie również czeka coś niesamowitego, tylko pozwól sobie na to. A co do mecenasa, to polecam Ci się skontaktować z http://www.mindykowski.pl/ Jak dla mnie, to najlepszy specjalista z Trójmiasta.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: kasiakowa06 »

Płotka pisze: ↑06 sie 2021, 12:29 Hej. Nie jest mi łatwo o tym pisać, ale niestety nie mam wyjścia. W niedługim czasie czeka mnie własna sprawa rozwodowa i nie ukrywam, że jest to dla mnie bardzo ciężki temat. Chciałabym was poprosić o jakieś namiary na dobrego mecenasa z Gdańska, który pomógłby jak najszybciej zakończyć to nieudane małżeństwo. Jeżeli znacie kogoś takiego, to będę bardzo wdzięczna za polecenie
No niestety rozwody to nic przyjemnego... Sama przez to przechodziłam, łącznie z uslugami prywatnego detektywa... Jakby ktoś potrzebował takowej pomocy to polecam: https://www.24detektyw.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ