axo z Cavoe - kto kupuje?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
funka
Posty: 50
Rejestracja: 03 lip 2019, 6:31

axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: funka »

Kochani strasznie spodobał mi się wózek z Cavoe model Axo. Zastanawiam się czy warto go kupić ?
Awatar użytkownika
Olgana
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2020, 10:08

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: Olgana »

aż sprawdziłam na szybko o jaki wózek chodzi bo pierwsze słyszę na temat tej firmy. fajny jest! Taki nowoczesny i elegancki :)
Awatar użytkownika
lativa
Posty: 68
Rejestracja: 12 cze 2019, 6:10

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: lativa »

ja na niego czekam, na dniach powinien już do nas dotrzeć :) szukałam czegoś na trudniejszy teren z mocnymi kołami i dobrą amortyzacją, doczekać się już kuriera nie mogę :)
Awatar użytkownika
kazik
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:40

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: kazik »

a do nas dojechał wczoraj! Wow na żywo jest jeszcze lepszy niż w katalogu :) koła mają całoroczny bieżnik i gumowe opony, wygląda na to, ze spokojnie i na tereny górzyste się nadaje. leciutki, kompaktowy.
Awatar użytkownika
TBoraganowski
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2020, 12:31

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: TBoraganowski »

A co to jest to axo?
Awatar użytkownika
bobomisar
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2020, 8:08

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: bobomisar »

Szczerze mówiąc to pierwszy raz o czymś takim słyszę


_______________________
własny biznes odzież
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: ignata »

Ja też i nawet sprawdziłam sobie w necie jak ten wózek wygląda ale teraz z zakupem wózka nie ma żadnego problemu bo można je zamawiać online bezpośrednio od producenta. Ja tak zamawiałam swojego x-landera a ten producent daje także możliwość wypróbowania wózka w domu za darmo. Jak się nie spodoba to odsyłasz i możesz zamówić np inny model albo kolor
Awatar użytkownika
funka
Posty: 50
Rejestracja: 03 lip 2019, 6:31

Re: axo z Cavoe - kto kupuje?

Post autor: funka »

dzięki dziewczyny w takim razie zamawiam i się dłużej nie zastanawiam, pierwszy wybór jest zawsze najlepszy :)
ODPOWIEDZ