Firmowa impreza

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Firmowa impreza

Post autor: kwiatuszek »

Przed nami organizowanie firmowej imprezy i zastanawiam sie co bedzie najlepszym pomysłem na zorganizowanie takiej imprezy.Niedawno trafiłam na artykuł o studiu kulinarnym CulinaryOn. Pomyślałam, ze to moze być ciekawy pomysł, jeżeli chodzi o firmowey event. Myśliście że organizacja imprezy w takim miejscu moze wypalić?
Awatar użytkownika
Renataa
Posty: 27
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:32

Re: Firmowa impreza

Post autor: Renataa »

Nie powiem, ciekawa opcja. Bądź co bądź fajnie byłoby też zorganizować np. jakiś karnawał w firmie . Zresztą nawet z tego co wiem, wiele agencji w tym moja ulubiona Argentum Event specjalizuje się w tego typu eventach i co najważniejsze, ludzie w ich trakcie zawsze bawią się doskonale, wobec czego na pewno warto się skusić.
maśniak

Re: Firmowa impreza

Post autor: maśniak »

jest masa ciekawych opcji a teraz firmy organizują naprawdę super imprezy, wiadomo w rygorze sanitarnym ale są
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Firmowa impreza

Post autor: pawica »

Zgadzam się, jest masa ciekawych propozycji na idealne imprezy integracyjne ale mi najbardziej spodobały się takie https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarne warsztaty, bardzo dobrze się bawiliśmy całym zespołem i chcemy to jeszcze powtórzyć w przyszłym roku
hiczungł

Re: Firmowa impreza

Post autor: hiczungł »

Jeśli chodzi o impreze firmowa to nalezalo przede wszystkim zadbac o odpowiednie miejsce na event, ale i posilek. A te zostaly zapewnione przez https://zajazd-jonatan.pl/oferta/imprezy-firmowe/ po mocno atrakcyjnej cenie. Zajazd Jonatan mieści się w Sztumie a sala byla w stanie pomiescic do 170 bawiacych - to naprawde sporo. Swietnie bedziemy wspominac ten event

wentylacja bez komina
Król

Re: Firmowa impreza

Post autor: Król »

Imprezy firmowe były benefitem, ale w obecnych czasach jest to mega problem. Ja jako pracodawca staram się to zrekompensować i wprowadziłem w 30 osobowym zespole program "pracownik miesiąca". Pracujemy jako handlowcy wiec raz w miesiącu pracownik dostaje premię plus słodkości. Taka w sumie propozycja wyszła od moich pracowników gdy zapytałem co w zamian chcą. Ale i tak furorę robią czekoladki Chocolissimo - cóż ... kto nie lubi czekolady?
krótka

Re: Firmowa impreza

Post autor: krótka »

Imprezę firmową odbyliśmy w Gdańsku a dokładnie w https://www.rooftopsassy.pl/roof-top-night . Takie położenie (dach) sprzyjało naszym wyobrażeniom o dobrej zabawie. Stamtąd mieliśmy wgląd na całą panoramę Gdańska, co przy dobrych drinkach i akompaniamencie znakomitej muzyki było połączeniem idealnym. Być może i Was zainteresuje taka opcja? Wszyscy uczestnicy byli niezmiernie zadowoleni, wybawiliśmy się na miejscu za wszystkie czasy. Z pewnością nie raz tam wrócimy, być może nie tylko pod kątem imprezy firmowej.
ODPOWIEDZ