fotograf na ślubie

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Alfreda78
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 15:01

fotograf na ślubie

Post autor: Alfreda78 »

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy fotograf na ślub w Gdańsku? Chciałabym mieć pod ręką kogoś zdolnego i kreatywnego. Przede wszystkim kogoś kto nie robi wszystkich zdjęć w takim samym klimacie i tak dalej... Na pewno wiecie o co mi chodzi :) Gdybyście mieli jakieś propozycje dla mnie to czekam z niecierpliwością, bo powoli już zaczynam planować swój wielki dzień :)
Awatar użytkownika
pamela1976
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:12

Re: fotograf na ślubie

Post autor: pamela1976 »

Moim zdaniem powinnaś zwrócić uwagę na studio Justart na Chałubińskiego. Robiłam u nich kiedyś zdjęcia reklamowe i muszę przyznać, że efekt mnie dosłownie oczarował. W sumie tez dosyć długo szukałam, bo nie mogłam się dogadać z obsługą albo ceny były za wysokie no i po pewnym czasie trafiłam na wspomniane studio. Polecam przejrzeć portfolio, żeby się upewnić!
sonitaa

Re: fotograf na ślubie

Post autor: sonitaa »

No to jak wszystko macie już załatwione... Ja właściwie to chyba tak, jeszcze tylko chcę tutaj https://antolove.pl/ zamówić skrzyneczki na obrączki oraz koperty i myślę, że będzie wszystko. I myślę, że będzie pięknie :) Ach te przygotowania... - no, ale to najważniejszy dzień w życiu.
ODPOWIEDZ