grzejnik energooszczędny

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 66
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:42

grzejnik energooszczędny

Post autor: magdap »

Cześć, zastanawiam się jaki grzejnik energooszczędny kupić? Szukam urządzenia, które sprawdzi się u alergika :)
Awatar użytkownika
Ibihv0ty
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 22:50

Re: grzejnik energooszczędny

Post autor: Ibihv0ty »

ile trzeba za niego zapłacić?
-
firanki
Awatar użytkownika
kornik
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2019, 20:27

Re: grzejnik energooszczędny

Post autor: kornik »

co do spraw zwiazanych z ogrzewaniem to ja calkowicie zaufalem firmie Levada, są w tym specjalistami, zajmuja sie doradztwem, pomagaja wybrac odpowiedni system ogrzewania do domu, moim zdaniem jesli mamy jakiekolwiek watpliwosci to zawsze lepiej skonsultowac to z firma, ktora sie tym zajmuje
Awatar użytkownika
Olonczela
Posty: 16
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:23

Re: grzejnik energooszczędny

Post autor: Olonczela »

To jest do domu czy do mieszkania? jeden grzejnik to chyba nic nie zmieni i nie zaoszczędzi ;) tu cały system potrzebny. ja mam fotowoltaikę na dachu więc nie płacimy za energię. Montowała firma Intelectro (wielkopolska) obiecując że zaoszczędzimy 100% pieniędzy za prąd i póki co się sprawdza
witkacy

Re: grzejnik energooszczędny

Post autor: witkacy »

To moim zdaniem warto pojsc w te panele grzewcze. Nie dosc, ze eleganckie i sprawdzaja sie jako dekoracja to jeszcze naprawde super rowno ogrzewaja pomieszczenia - sam zamawialem takie od https://infrashop.eu/ - zona zachwycona bo pasuja do mieszkania, a ja bo wreszcie oszczedzamy na ogrzewaniu :)
ODPOWIEDZ