Horoskop elekcyjny

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mariam
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 21:11

Horoskop elekcyjny

Post autor: mariam »

Hej, znacie jakiegoś dobrego astrologa, który zajmuje się horoskopami elekcyjnymi? Potrzebuję porady na temat wyboru daty ślubu, a że wierzę w horoskopy, to postanowiłam skorzystać z takiego rodzaju pomocy :)
Awatar użytkownika
Domasława-65
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:01

Re: Horoskop elekcyjny

Post autor: Domasława-65 »

Na takich horoskopach dobrze zna się zofiaszum.pl. Nie raz korzystałam z pomocy Pani Zofii i zawsze byłam zadowolona. Ma spore umiejętności, więc jej horoskopy są zawsze trafne i pozwalają rozwiązać wiele problemów :)
Wikoś

Re: Horoskop elekcyjny

Post autor: Wikoś »

a ja tam jestem bardzo ciekawy co mnie w życiu czeka i mam nadzieje ze w końcu jakiś horoskop się sprawdzi i w końcu wszystko mi się ułoży ............. Dla tego nawet mam ochotę skorzystać z profesjonalisty ale nie mam nikogo takiego może kogoś mi polecicie

liposomy zastosowanie
Olkaś

Re: Horoskop elekcyjny

Post autor: Olkaś »

Mogę spokojnie ci polecić Michała https://www.facebook.com/WrozbitaMichal/ jest rewelacyjny myślę że Tobie tez pomoże, mnie poleciła go siostra i muszę przyznać że bardzo mi pomógł , widać że człowiek zna sie na swojej "pracy", ja korzystam przy każdym zakręcie życiowym
ODPOWIEDZ