Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ksoliksa
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:48

Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: ksoliksa »

Jakie polecacie zamienniki tuszy do drukarki? Czy warto na nich drukować?Co myślicie o marce activejet?
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: malaga »

Nie jestem dobrze zorientowana w zamiennikach, ale może zerknij sobie na ofertę sklepu https://www.oleole.pl/tusze-i-tonery.bhtml . Choć mi się wydaje że lepiej kupować oryginały z tego względu, że drukarka wtedy dłużej pożyje. Słyszałam że z zamiennikami to różnie bywa
Awatar użytkownika
ksoliksa
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:48

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: ksoliksa »

czy ja wiem czy dłużej pożyje, jak mam wydawać 200 zł za komplet tuszy do drukarki która kosztuje 500 to już wolę połowę tego wydać na dobrj jakości zamiennik, activejet dla mnie spoko, jakość bardzo na plus
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Rapsodia »

Sama jeszcze nie mogę polecić, bo nie próbowałam zamienników. Jednak widziałam w sklepie Do Drukarki tusz hp 302 , który by pasował do mojego urządzenia. Zamienniki podobno są tak samo wydajne, dlatego spróbować nie zaszkodzi. Najwyżej znowu będę kupować oryginały. A jakie jest Wasze zdanie na temat stosowania zamienników? Bo każdy właściwie twierdzi inaczej.
Awatar użytkownika
ksoliksa
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:48

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: ksoliksa »

ja jestem ich fanką, uważam, że to się dużo bardziej opłaca, a nie traci się jakoś na jakości. Activejet jak do tej pory mnie nie rozczarowały, bardzo dobrze drukują
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2019, 20:41

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: terenia »

U nich sobie zerknij https://akcesoriamarket.pl/ , śmiało pytaj tez o wszystko - nie znajdziesz lepszych akcesoriów w tym tuszy i tonerów w tak atrakcyjnej cenie
Awatar użytkownika
ksoliksa
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:48

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: ksoliksa »

activejety to zamawiam na allegro albo kupuję stacjonanrie, dużo marketów je ma i też sklepy typu euro rtv, to najlepsze zamienniki na jakich drukowałam, nie ustępują jakością oryginałom
Awatar użytkownika
babajaga
Posty: 59
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:46

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: babajaga »

Zakup dobrego toneru zależy przede wszystkim od tego jaką drukarkę mamy. Bo jednak do niektórych nie ma jeszcze zamienników dlatego też musimy kupować tylko i wyłącznie oryginalne. Dlatego też ja zdecydowałam się na drukarkę Canon bo do niej są dostępne zamienniki. Już nawet mam swój stały sklep w którym kupuję tonery i jest to ten sklep https://www.drukuj24.pl/kategoria/canon-1.html Także radzę najpierw zastanowić się zanim kupimy jakąś nowoczesną drukarkę
Awatar użytkownika
ksoliksa
Posty: 31
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:48

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: ksoliksa »

nie wiem jak z innymi firmami ale wiem, że activejet błyskawicznie wypuszcza swoje zamienniki także do nowych modeli ;) nim się toner skończy w nówce to pewnie już bedzie zamiennik
kartofeł

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: kartofeł »

też się za jakimiś rozglądam, myślicie, że nie uszkodzą mi drukarki?? Widziałem, że dużo ludzi poleca te activejety, chyba sobie kupię na wypróbowanie, bo wychodzą dużo taniej niż tusz do mojej drukarki
dBOGDĄNb

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: dBOGDĄNb »

Myślę, że akurat każdy zamiennik będzie dobry :)
Twiyą

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Twiyą »

Ja nie ryzykuję z zamiennikami. Wybrałam taką drukarkę, żeby oryginalne tonery były w dobrej cenie. Mam sprzęt Kyocera i kupuję tylko takie tonery https://kyocera24.pl/tonery. Zanim zdecydowałam się na taką drukarkę rozważałam oczywiście zakup tańszego sprzętu, ale na szczęście sprawdziłam ile kosztują później tusze i tonery i zdecydowałam się zapłacić ciut więcej na starcie, a później mieć mega ekonomiczne w eksploatacji urządzenie.

drukarki samsung
irekś

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: irekś »

nie zgodzę się, że kazdy zamiennik będzie dobry, próbowalem z różnymi tanimi i była lipa, słabo drukowały, były dużo mnej wydajne, wolę markowe, z activejetami nigdy nie miałem problemu
Baśia

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Baśia »

Zastanów się nad oryginalnym tonerem. Możesz taki kupić w tym sklepie https://ale.pl/1105-oryginalne-tonery-do-drukarek-hp. Polecam Ci oryginał, ponieważ zamienniki często potrafią sprawić dużo problemów. Przede wszystkim Twoja drukarka może wkrótce zacząć wyczyniać cuda, nie wspominając już o marnej jakości wydruku i fatalnej wydajności.
iłł

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: iłł »

My nie chcieliśmy drukarki na tusz, wolimy drukarki laserowe, więc własnej taką kupiliśmy, monochromatyczną Nashuatec SP4100N. Ją, dodatkowy toner do niej oraz papier, kupiliśmy na raz, ze sklepu internetowego toner24h.pl https://toner24h.pl/category/nashuatec- ... c-sp-4100n . Ten sklep jest jak najbardziej rzetelny, mają szeroką ofertę urządzeń, tuszy, tonerów, papieru, także takiego zabezpieczonego przed kopiowaniem. Nieraz robiliśmy tam zakupy, ceny mają korzystne, ich oferta jest dobrze opracowana, polecam.
Łukki

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Łukki »

Jak chcecie mieć 0 problemów to moim zdaniem Asarto. Właśnie bardzo dobra jakosć, pełna kompatybiność, brak problemów z ewentualnym serwisem, bo montaż tonerów czy tuszy nie łamie praw patentowych i właśnie postanowień serwisu. Dla firm to dość spore ułatwienie
Długopis

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Długopis »

Jeśli chodzi o zamiennik zapraszamy na naszą stronę mamy kilka firm dobrej jakości zamienniki https://mamywszystko.net/

Nasza firma posiada bardzo dużą gamę produktów. Serdecznie zapraszamy u nas znajdziesz wszysrtko :D

Dla biura dla domu nawet ogrodu...
zośka

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: zośka »

irekś pisze: ↑17 paź 2020, 13:37 nie zgodzę się, że kazdy zamiennik będzie dobry, próbowalem z różnymi tanimi i była lipa, słabo drukowały, były dużo mnej wydajne, wolę markowe, z activejetami nigdy nie miałem problemu
mi też się te zamienniki najlepiej sprawdzają, od lat je kupuję do swojej drukarki, wszystko dziala super, jak do tej pory nigdy nie miałam z nimi problemu
Kaśka

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Kaśka »

tusze do drukarki można również kupować w formie zamiennika, tylko widomo trzeba trafić na odpowiednią osobę, która nam dobrze będzie w stanie doradzić. Ja polecam sklep '' dodrukarki'' w którym pracuje sporo profesjonalistów i zawsze nam dobrze doradzą. Czasem kupuje zamiennik a czasem oryginał, oba się sprawdzają świetnie.
marconi85

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: marconi85 »

Ja korzystam ostatnio z Asarto i jestem bardzo zadowolony. Generalnie patent polega na tym, żeby brać sprawdzone tusze. Jak z częściami samochodowymi. Kupując najtańsze zamienniki nie będziesz czuć się pewnie. Drukarki atramentowe mają to do siebie, że muszą być ciągle podłączone do prądu i tusz musi być na głowicy. Drukarka sama powinna raz na jakiś czas się auktywnić, wszystko po to żeby głowica nie wyschła, bo to powoduje uszkodzenie drukarki a często mylone jest z wadliwym tuszem zamiennym.
Zajrzyj na przykład tutaj

https://123tonery.pl/
Damian151

Re: Jakie polecacie zamienniki tuszy?

Post autor: Damian151 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy evixscan3d, która oferuje wysokiej jakości skanery 3D, które sprawdzają się m.in. w branży inzynieria zdrowotna . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ