kurs

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Eduś26

kurs

Post autor: Eduś26 »

Witam, nie wiesz, które szkolenie będzie przydatne? Z tego co wiem to każde szkolenie może nam się kiedyś przydać. Np. kurs doskonalący dla ratownika jest bardzo przydatny. Z tego co wiem każdy ratownik powinien przejść tego typu kurs. Robiliście kiedykolwiek jakieś szkolenie?
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: kurs

Post autor: zukker »

Grunt by szukać szkoleń wartościowych, które realnie przełożą się na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności. Dlatego ja chętnie korzystam ze szkoleń organizowanych przez warszawskie Centrum CBT, najlepsza szkoła moim zdaniem. Jestem już zapisana na wrześniowe zajęcia z technik w terapii poznawczo -behawioralnej https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ . Ta wiedza mi się przyda podczas prowadzenia terapii
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: kurs

Post autor: Eliza »

A czy kogoś z Was interesowałby może profesjonalny kurs, po którym można zdobyć uprawnienia elektryczne SEP? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://sep.bydgoszcz.pl/ . Jak widać znajdziecie tam ofertę takiego kursu ;) Jestem przekonana, że spełni ona Wasze oczekiwania ;)
Złota

Re: kurs

Post autor: Złota »

Czy słyszeliście takim kursie jak kurs programowania w c++ dla dzieci https://instakolko.pl/programowanie-cpp-dla-dzieci/ ? Chciałabym swoją córkę tam zapisać. Bardzo interesuje się komputerami czyta jakieś specjalne poradniki na temat programowania na komputerze. Czy ktoś może mi coś napisać na temat tego kursu?
borysjelcyn

Re: kurs

Post autor: borysjelcyn »

Fajnymi i czasowymi pomysłami jest u kończenie kursów na masażystę czy makijażystkę etc. Po tym można mieć naprawdę świetnie płatny zawód. Ja skończyłem kurs masażysty w Bałtyckiej Akademii Masażu i Kosmetologii
w Redzie przy ul. Puckiej 10B https://wirtualniterapeuci.pl/produkt/s ... s-level-1/ Jestem bardzo zadowolony z kursu. Każdy z poziomów nie dużo kosztuje. Skończyłem lvl pierwszy z masażu kobido i już pracują w zawodzie, a teraz jestem w trakcie następnego. Metody nauczania mają tam super, każdemu się te szkolenia spodobają na pewno.
ciomberkołski

Re: kurs

Post autor: ciomberkołski »

Jeśli chodzi o kurs na kierowcę konwojenta przy transporcie zwierząt to skorzystałem z polecenia znajomego, który już od dłuższego czasu jeździ na takich transportach po Europie i może się pochwalić niemałą pensją. Szkolenie zrobiłem w firmie Prekursor Rawicz gdzie spotkałem się z rzetelnym i profesjonalnym podejściem. Cenne doświadczenie i praktyczne podejście.

Prekursor Rawicz - Kierowca konwojent przy transporcie zwierząt Prekursor Rawicz - Kierowca konwojent przy transporcie zwierząt Prekursor Rawicz - Kierowca konwojent przy transporcie zwierząt Prekursor Rawicz - Kierowca konwojent przy transporcie zwierząt

nasiona marihuany warszawa odbiór osobisty
boksa

Re: kurs

Post autor: boksa »

Sporo jest różnorodnych szkoleń, jest w czym wybierać tylko podstawą jest by wybierać te sprawdzone i profesjonalne. Jeśli chodzi o branżę medyczną, to Centrum Medycyny Estetycznej zapewnia szkolenia medycyna estetyczna szczecin , więc tutaj powinieneś zajrzeć.
xnatkaa

Re: kurs

Post autor: xnatkaa »

Mój narzeczony to ma naprawdę ciekawe rozwiązana i mam wrażenie, że to będzie dla nas idealnym rozwiązaniem. I jeśli już, to ja na przykład podpowiem, że szkolenia sep katowice są dla niego. Mam nadzieję, że bez problemów sprawdzimy sobie najróżniejsze możliwości i kwestie pod tym kątem warto szukać.
amrozka

Re: kurs

Post autor: amrozka »

Jeśli chcesz się szkolić w danej branży, to jest wiele kursów do wyboru. Na przykład, jeśli interesuje Cię medyczna, to Centrum Medycyny Estetycznej oferuje szkolenie medycyna estetyczna szczecin . Warto sprawdzić tą ofertę, gdyż może okazać się ona bardzo ciekawa.
gorzkaa

Re: kurs

Post autor: gorzkaa »

Ja to zastanawiam się, czego się nauczyć, co nowego może mi odpowiadać i pasować. Dlatego sprawdzam najróżniejsze opcje i na pewno platforma szkoleniowa online będzie mi potrzebna. Mam nadzieję, że sprawdzimy to jakoś i niech to będzie skuteczne. Co mi poradzicie?
ODPOWIEDZ