Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
rojśka

Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: rojśka »

Witajcie :) moi drodzy udało mi się w końcu ogarnąć kredyt hipoteczny i zakupić mieszkanie ( w Szczecinie). Z racji tego, ze obecnie nadal mieszkam w innym mieście szukam firmy, która kompleksowo zajęłaby się jego wykończeniem, łącznie z zakupem mebli itd. Czy znacie firmy, które działają w tym mieście i oferują takie wykańczanie pod klucz?
kuć

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: kuć »

Jeśli uważasz, że to dla Ciebie najlepsza opcja, to się na takie mieszkanie zdecyduj, dlaczego nie. Ja myślę o czymś nietypowym, a dokładniej o tym, żeby moje mieszkanie było prowadzone rozsądnie. Stąd mam namiar na takie https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h. ... -lodz-24h/ otwieranie zamków. Znając mnie, się przyda.
fidżka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: fidżka »

teraz na szczęście pojawia się na rynku coraz więcej firm, które oferują tego typu usługi. Ja też skorzystałam i polecam :) Jeśli chodzi o Szczecin to tu działa na pewno firma ,,NMSzczecin". Ja sama nie korzystałam ale moja przyjaciółka tak i powiem Ci, ze mieszkanie prezentuje się świetnie :)
sławor

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: sławor »

też polecam nmszczecin. wykańczali moje 50 metrowe mieszkanie i jak to narzeczona mówi - wygląda teraz jak z katalogu :) i serio coś w tym jest, jest stylowe, designerskie ale jednocześnie bardzo funkcjonalne. Sama firma super, dobry kontakt z klientem, terminowe działanie, solidna jakość wykonania.
rojśka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: rojśka »

sławor pisze: ↑20 kwie 2021, 15:38 też polecam nmszczecin. wykańczali moje 50 metrowe mieszkanie i jak to narzeczona mówi - wygląda teraz jak z katalogu :) i serio coś w tym jest, jest stylowe, designerskie ale jednocześnie bardzo funkcjonalne. Sama firma super, dobry kontakt z klientem, terminowe działanie, solidna jakość wykonania.
super bardzo Wam wszystkim dziękuje za informację. Nie ukrywam, ze oferta tej firmy NMSZCZECIN bardzo mnie zainteresowała, to jest własnie chyba dokładnie to czego szukam. Możesz napisać jak to mniej wiecej wygląda jak już podejmie się współpracę ?
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: Lecter »

Gdy musimy wykończyć mieszkanie, to można zastanowić się nad tym czy nie warto zrobić to samodzielnie. Warto przygotować różnego rodzaju materiały i narzędzia, które pomogą nam w realizowaniu tego zadania. Jeśli mamy narzędzia pomiarowe, to warto zrobić wzorcowanie przyrządów pomiarowych, aby być pewnym ich pomiarów.
sławor

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: sławor »

rojśka pisze: ↑23 kwie 2021, 10:56
sławor pisze: ↑20 kwie 2021, 15:38 też polecam nmszczecin. wykańczali moje 50 metrowe mieszkanie i jak to narzeczona mówi - wygląda teraz jak z katalogu :) i serio coś w tym jest, jest stylowe, designerskie ale jednocześnie bardzo funkcjonalne. Sama firma super, dobry kontakt z klientem, terminowe działanie, solidna jakość wykonania.
super bardzo Wam wszystkim dziękuje za informację. Nie ukrywam, ze oferta tej firmy NMSZCZECIN bardzo mnie zainteresowała, to jest własnie chyba dokładnie to czego szukam. Możesz napisać jak to mniej wiecej wygląda jak już podejmie się współpracę ?
Najpierw architekt tworzy projekt mieszkania, oczywiście mówisz czego oczekujesz, jaki styl itd. Wybierasz jeden z dostępnych pakietów, one się róznią głównie ceną za metr kwadratowy. Potem nie musisz się już o nic martwić bo firma sama nadzoruje prace ekipy budowlanej. Ty jako klient wprowadzasz się już na gotowe. Mega wygoda a i mieszkanie wygląda świetnie.
mamiś21

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: mamiś21 »

Dla każdego wybór mieszkania jest bardzo indywidualną sprawą i każdy ma inne oczekiwania. Sama szukam czegoś ciekawego. Biorę pod uwagę zarówno rynek wtórny i pierwotny, zależy co mi się spodoba. Jeszcze nie przejrzałam wszystkich ofert na https://www.dobryadres.pl/ bo nie sposób zrobić to od razu. Tam jest tyle ogłoszeń z ofertami nieruchomości, że naprawdę jest w czym wybierać.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: baranek »

Jeśli faktycznie zależy nam na kupnie nowego mieszkania to jak najbardziej jest to całkiem ciekawe rozwiązanie. Ja za to mogę na pewno każdemu polecić współpracę z firmą http://transakcja24h.pl/ jeśli chcemy w bardzo krótkim czasie zbyć naszą nieruchomość. U mnie tak się wydarzyło, że to oni skupili moje mieszkanie bez żadnych przeszkód.
rojśka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: rojśka »

sławor pisze: ↑28 kwie 2021, 16:37
rojśka pisze: ↑23 kwie 2021, 10:56
sławor pisze: ↑20 kwie 2021, 15:38 też polecam nmszczecin. wykańczali moje 50 metrowe mieszkanie i jak to narzeczona mówi - wygląda teraz jak z katalogu :) i serio coś w tym jest, jest stylowe, designerskie ale jednocześnie bardzo funkcjonalne. Sama firma super, dobry kontakt z klientem, terminowe działanie, solidna jakość wykonania.
super bardzo Wam wszystkim dziękuje za informację. Nie ukrywam, ze oferta tej firmy NMSZCZECIN bardzo mnie zainteresowała, to jest własnie chyba dokładnie to czego szukam. Możesz napisać jak to mniej wiecej wygląda jak już podejmie się współpracę ?
Najpierw architekt tworzy projekt mieszkania, oczywiście mówisz czego oczekujesz, jaki styl itd. Wybierasz jeden z dostępnych pakietów, one się róznią głównie ceną za metr kwadratowy. Potem nie musisz się już o nic martwić bo firma sama nadzoruje prace ekipy budowlanej. Ty jako klient wprowadzasz się już na gotowe. Mega wygoda a i mieszkanie wygląda świetnie.
ooo brzmi super, naprawdę profesjonalnie. Ja nigdy nie miałam takiego zacięcia do urządzania wnętrz więc się za to nie biorę nawet, wolę to zadanie zlecić specjalistom :) na pewno będę się z nimi kontaktować i mam nadzieje, ze za jakieś 3 miesiące już będzie po wszystkim :)
hosśik2

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: hosśik2 »

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą dewelopera mieszkaniowego czyli firmy HOSSA https://www.hossa.gda.pl/ . Bardzo jestem zadowolona z mieszkania które u nich kupiłam. Jest to firma oferująca mieszkania dla całej rodziny, mają w swojej ofercie również bardzo ciekawe dwupiętrowe mieszkania . Osiedla budowane przez te firme są dobrze rozmieszczone z parkingami dla samochodów mieszkańców oraz miejscami z zielenią.
sławor

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: sławor »

rojśka pisze: ↑27 maja 2021, 16:45
sławor pisze: ↑28 kwie 2021, 16:37
rojśka pisze: ↑23 kwie 2021, 10:56

super bardzo Wam wszystkim dziękuje za informację. Nie ukrywam, ze oferta tej firmy NMSZCZECIN bardzo mnie zainteresowała, to jest własnie chyba dokładnie to czego szukam. Możesz napisać jak to mniej wiecej wygląda jak już podejmie się współpracę ?
Najpierw architekt tworzy projekt mieszkania, oczywiście mówisz czego oczekujesz, jaki styl itd. Wybierasz jeden z dostępnych pakietów, one się róznią głównie ceną za metr kwadratowy. Potem nie musisz się już o nic martwić bo firma sama nadzoruje prace ekipy budowlanej. Ty jako klient wprowadzasz się już na gotowe. Mega wygoda a i mieszkanie wygląda świetnie.
ooo brzmi super, naprawdę profesjonalnie. Ja nigdy nie miałam takiego zacięcia do urządzania wnętrz więc się za to nie biorę nawet, wolę to zadanie zlecić specjalistom :) na pewno będę się z nimi kontaktować i mam nadzieje, ze za jakieś 3 miesiące już będzie po wszystkim :)
super, tak trzymaj :) koniecznie daj znać czy udało się już dograć szczegóły i czy już współpraca ruszyła :)
rojśka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: rojśka »

sławor pisze: ↑28 cze 2021, 10:02
rojśka pisze: ↑27 maja 2021, 16:45
sławor pisze: ↑28 kwie 2021, 16:37

Najpierw architekt tworzy projekt mieszkania, oczywiście mówisz czego oczekujesz, jaki styl itd. Wybierasz jeden z dostępnych pakietów, one się róznią głównie ceną za metr kwadratowy. Potem nie musisz się już o nic martwić bo firma sama nadzoruje prace ekipy budowlanej. Ty jako klient wprowadzasz się już na gotowe. Mega wygoda a i mieszkanie wygląda świetnie.
ooo brzmi super, naprawdę profesjonalnie. Ja nigdy nie miałam takiego zacięcia do urządzania wnętrz więc się za to nie biorę nawet, wolę to zadanie zlecić specjalistom :) na pewno będę się z nimi kontaktować i mam nadzieje, ze za jakieś 3 miesiące już będzie po wszystkim :)
super, tak trzymaj :) koniecznie daj znać czy udało się już dograć szczegóły i czy już współpraca ruszyła :)
Już wszystko ruszyło :) za 2 miesiące będę się wprowadzać, prace trwają :) ja się urlopuje i wypoczywam i nie mogę się doczekać aż w końcu będę się mogła wprowadzić :)
iśka

Re: Mieszkanie pod klucz ( Szczecin)

Post autor: iśka »

ktoś wcześniej wspomniał o firmie, która zajmuje się naprawą zamków czy ich awaryjnym otwieraniem. Też kiedyś miałam taką sytuację i skorzystałam z oferty firmy https://zamki.sos.pl/. Najlepszy ślusarz w Krakowie, działają sprawnie, ceny ich usług nie są wygórowane :)
ODPOWIEDZ