Najlepsze restauracje w Warszawie

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Olimpia_95
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 16:53

Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: Olimpia_95 »

Macie swoje ulubione restauracje w Warszawie? Podpowiedzcie, gdzie warto zjeść! Może ktoś, kto wybiera się do stolicy, skorzysta i trafi w swój gust :)
Awatar użytkownika
Eleonora_90
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:23

Re: Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: Eleonora_90 »

Moim niedawnym odkryciem jest restauracja restro.pl. Podają tam przepyszną pizzę na cienkim cieście, ale mają też świetne lunche. Poza tym sprzedają fantastyczne sole i oliwy aromatyzowane. Co do cen to są w porządku, nie można narzekać.
minka

Re: Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: minka »

Skoro szukacie dobrej restauracji to zdecydowanie musicie zajrzeć do restauracji Little Barrel na Kabatach. My tworząc to miejsce chcieliśmy stworzyć takie miejsce w którym to można na spokojnie i w miłej rodzinnej atmosferze. A poza tym tylko u nas możecie wybierać w daniach kuchni polskiej ale w nowszych odsłonach. Zapraszamy Was do Little Barrel na AL. KEN 19.
śladzik

Re: Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: śladzik »

Oczywiście, że mam takie swoje ulubione restauracje i to do nich najczęściej zaglądam. Lecz jakiś czas temu usłyszałam, że w samym centrum Warszawy jest Restauracja U Wienawy w której to można skosztować wiele bardzo dobrych dań kuchni tradycyjnej. A jak każdy doskonale wie, taka kuchnia jest wyjątkowo smaczna i jedyna w swoim rodzaju. Ich kuchnia jest rozpoznawalna na świecie przede wszystkim dzięki kilku naszym najważniejszym potrawom jak schabowy, pierogi czy bigos. Ale to wszystko podawane jest w tradycyjnych staropolskich wersjach.
Ptyśśkkaa7

Re: Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: Ptyśśkkaa7 »

Cześć jeśli chodzi o najlepszą restauracje w Warszawie to
moim zdaniem bezkonkurencyjna jest restauracja
Pana Macieja Majewskiego
https://ulalachef.com/chef/maciej-majewski
Co prawda byłam tam pierwszy raz przed pandemią,
ale jak tylko tam weszłam poczułam spokój i relaksującą
atmosferę. :D Wystrój jest bardzo elegancki,
a jedzenie po prostu przepyszne,
od razu gdy tylko zjadłam mój humor
jeszcze bardziej się poprawił i stwierdziłam,
że jeśli będę miała okazję chętnie tam jeszcze wpadnę. :D :D
Awatar użytkownika
Ewelinaa
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:27

Re: Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: Ewelinaa »

Moim zdaniem jedną z najlepszych restauracji w Warszawie jest Restauracja u Wieniawy. Przede wszystkim to co ją wyróżnia to fakt, że jest to miejsce z tradycjami i piękną historią. O jedzeniu nie muszę wspominać gdyż tradycyjna polska kuchnia jest najlepsza na świecie :)
Sławomir

Re: Najlepsze restauracje w Warszawie

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://www.lodz.sushiworld.pl/ , gdzie znajdziecie fantastyczną restauracje z kuchnią japońską. Jest to miejsce, które razem ze znajomymi odwiedzam regularnie i przyznam Wam, że lepszego sushi nigdzie nie zjecie. Zawsze wszystko świeże, smaczne i bardzo wyraziste w smaku.
ODPOWIEDZ