Naprawa skrzyni biegów, gdzie w Warszawie?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Naprawa skrzyni biegów, gdzie w Warszawie?

Post autor: maksik »

Gdzie w Warszawie warto oddać samochód do naprawy skrzyni biegów? Mam automatyczną i niestety uległa uszkodzeniu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę naprawa skrzyni biegów warszawa okazuje się, że warsztatów jest dość dużo. Ale może macie już sprawdzony warsztat?
Awatar użytkownika
polina
Posty: 172
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Naprawa skrzyni biegów, gdzie w Warszawie?

Post autor: polina »

W stolicy mogę Ci polecić sprawdzonego mechanika ferrari warszawa, który z całą pewnością poradzi sobie z popsutą skrzynią biegów. Z resztą jestem zadowolona z jego usług. Mój samochód działa, usterki nie wracają i co najważniejsze się nie powtarzają. Mam do mechanika zaufanie do tego stopnia, że to on zamawia części do samochodu, serwisuje go. Ja o nic już nie muszę się martwić.
juluś021

Re: Naprawa skrzyni biegów, gdzie w Warszawie?

Post autor: juluś021 »

To ja polecam zajrzeć na stronę https://www.feuvert.pl/jak-dobrac-odpow ... jego-auta/ . Jestem pewna, że tutaj znajdziesz część, która jest Ci potrzebna i będzie tutaj w bardzo dobrej cenie. Są dobrej jakości, więc na pewno będą służyć jak należy i będą przy tym wytrzymałe.
ODPOWIEDZ