Odchudzanie w zgodzie z naturą

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
sarina1979
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2021, 6:08

Odchudzanie w zgodzie z naturą

Post autor: sarina1979 »

Co sądzicie o różnego rodzaju tabletkach na odchudzanie? Według mnie wszystkie te reklamowane w telewizji produkty w żadnym stopniu nie pomagają. Szczerze wolę ziołowe suplementy na odchudzanie. Dzięki temu wiem, że przyjmuję wyłącznie naturalne składniki i nie szkodzę w żaden sposób swojemu zdrowiu. Co wy na to?
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 115
Rejestracja: 21 sty 2020, 10:53

Re: Odchudzanie w zgodzie z naturą

Post autor: kasjopeja »

Ja zadnych suplementów nie stosuje, uwazam, ze najlepiej sie skonsultowac z dietetykiem, ktory pomoze nam wszystko ogarnac tak, aby nasz organizm na tym nie ucierpial https://odchudzanie.medicover.pl/ tutaj maja bardzo dobrych specjalistów, wykorzystuja rozne metody leczenia otylosci
wołlł

Re: Odchudzanie w zgodzie z naturą

Post autor: wołlł »

Ja nie biorę żadnych suplementów, po prostu mam dobrą dietę, no i ćwiczę. A ćwiczę w dość nietypowy sposób, bo korzystam z usług studia modelowania sylwetki Ladies First w Warszawie. Ich oferta jest szeroka, ja osobiście zdecydowałam się na zabiegi na ciało po ciąży. Ćwiczę tam w Body Shape w kapsule podciśnieniem oraz podczerwieni. Już schudłam 10 kg, a kilogramy dalej spadają, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ