Okna Drutex

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
tuptus
Posty: 70
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:18

Okna Drutex

Post autor: tuptus »

Hejka. Wybór okien jest bardzo duży dlatego też każdy wybiera takie najlepsze. I my też tak chcemy zrobić więc udaliśmy się do firmy Drutex gdzie z pewnością bardzo dobrze nam doradzą. W sumie jest to bardzo znana i ceniona firma produkująca stolarkę okienną. Także jak dla nas nie ma lepszych okien niż te produkowane właśnie przez tę firmę. A Wy jaki rodzaj okien macie wybrane?
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Okna Drutex

Post autor: Rosi »

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna jeśli planujecie wymianę stolarkę okienną w swoim domu, czy też mieszkaniu. Zapewniają profesjonalne podejście do klienta, pilnują terminów i jednocześnie będziecie mogli liczyć na konkretne podejście do potrzeb klienta. W końcu się za to zabraliśmy i efekty są w pełni zadowalające, też cenowo wyszło tak jak sobie zaplanowaliśmy :)
miroslav

Re: Okna Drutex

Post autor: miroslav »

Sprawdzałem Drutex, Anex i Oknoplast. Wszystkie wyceny podobne tzn w Oknoplast ciut drożej ale jednak okna są ważne. Zdecydowaliśmy się na nich bo technologicznie okna są moim zdaniem najlepsze. Nie umniejszam pozostalych producentów, ale jednak dla bardziej wymagających osób okna pcv z Oknoplast będą bardziej odpowiednie ;)
wróżka00

Re: Okna Drutex

Post autor: wróżka00 »

Powiem wam, że jak tak czytałam, dowiadywałam się itd to moim zdaniem zdecydowanie najlepiej wypadają okna plastikowe i ja właśnie takie mam. Siostra ze szwagrem też się teraz budują i też na takie rozwiązanie postawili :) więc to nie tylko moje zdanie
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Okna Drutex

Post autor: Lecter »

Ja mam akurat okna od firmy Atos z Lublina i jestem z nich bardzo zadowolony. Gwarantują wszystko co niezbędne, by cieszyć się odpowiednim komfortem w domu. Nawet w czasie sporych mrozów nie czuję, żeby jakikolwiek chłód przedostawał się do wnętrza.
Kryśka

Re: Okna Drutex

Post autor: Kryśka »

Witajcie. Sama dobrze wiem, że wybór okien i drzwi może przysparzać o mały zawrót głowy. Żeby się zbytnio w tym wszystkim nie zapętlić, najlepiej przejrzeć oferty pod względem najważniejszych dla nas parametrów. My tak zrobiliśmy i mamy okna oraz drzwi balkonowe przesuwne od firmy Ola Kaliska http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc- ... i/balkony/. Mogę wam ich polecić. Bardzo dobra jakość.
wójcik

Re: Okna Drutex

Post autor: wójcik »

Nie polecam firmy Drutex. Już 4 miesiąc czekam na rozpatrzenie reklamacji, po wstępnej odmowie. Nie sądziłem, że się tak przejadę... Szkoda.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Okna Drutex

Post autor: kasiakowa06 »

wójcik pisze: ↑06 sty 2021, 16:56 Nie polecam firmy Drutex. Już 4 miesiąc czekam na rozpatrzenie reklamacji, po wstępnej odmowie. Nie sądziłem, że się tak przejadę... Szkoda.

O, dobrze, że ostrzegasz :|


----------------------------------------------------------------------------
wykładziny pcv - https://montazwykladzin24.pl/oferta/
Obrazek
ODPOWIEDZ