paczki

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

paczki

Post autor: malaga »

Szukam namiarów na firmę kurierską która umożliwia nadanie paczki przez internet. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: paczki

Post autor: zukker »

Hmm, tak myślę że równie dobrym pomysłem będzie sprawdzenie jaki jest cennik paczkomaty inpost , gdyż tak po prawdzie paczkomaty zyskują na popularności właśnie ze względu na wygodę i ceny
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: paczki

Post autor: listu »

Jak mam być szczera to uważam że nadana paczka kurierem DHL będzie najlepszą z dostępnych opcji. Kurier do domu przychodzi więc to już wygoda duża. I możesz też wszelkie formalności internetowo załatwić jak skorzystasz z brokera kurierskiego
kafar
Posty: 187
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: paczki

Post autor: kafar »

Firm kurierskich nie brakuje, ja ostatnio bardzo dużo wysyłam paczek. A nie tylko zawodowo, mniej podróżuje się, na święta czy na urodziny zamiast zawozić prezenty to zwyczajnie nadaję kurierem paczkę odpowiednią. Prezent ląduje w specjalne torebki papierowe na prezenty, potem owijam albo folią kurierską albo wkładam dodatkowo w pudełko. Na tyle wysyłek ile mam do tej pory to na razie wszystko dociera bez uszczerbków a żeby nie było są to także paczki za granicę. Mam rodzinę po całym świecie tak naprawdę.
ODPOWIEDZ