Polecane serwisy internetowe

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Polecane serwisy internetowe

Post autor: listu »

W których najczęściej się zaczytujecie? Wolicie plotkarskie czy może raczej informacyjne?
Awatar użytkownika
urys
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:40

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: urys »

Według mnie poprzedni forumowicz ma rację w tym temacie. Nic więcej tutaj nie dodam.
Ale nie można ciągle martwić się, że umrzesz. Jeżeli będziesz tak robił, to już umarłeś.
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: malaga »

Plotkarskie to czytałam jak byłam młodsza, ale kiedy zrozumiałam że większość to kłamstwa to sobie odpuściłam :) Teraz niestety nie mam za dużo czasu na przeglądanie serwisów, ale gdzieś w tramwaju czy kiedy mam okienko przeglądam sobie np. http://nowepomorze.pl/ żeby być po prostu na bieżąco z wydarzeniami i ciekawostkami z rejonu
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: Eliza »

Jeśli lubicie w wolnym czasie poczytać sobie różne ciekawostki na najróżniejsze tematy, to polecam zajrzeć na stronę czytelnie.pl. Ja trafiłam na nią jakiś czas temu, w sumie przez przypadek, ale tak mi się spodobała, że teraz zaglądam tam regularnie. Ostatnio na przykład trafiłam na ciekawy wpis dotyczący edukacji metodą Montessori, polecam.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: Eliza111 »

Ja bardzo lubię czytac blogi. Codziennie przeglądam stronę Grillowanie takm znajduje siekawe artykuły z zycia wzięte. Mamy tutaj też artykuły które dotyczą grilla. Fajne przepisy i porady. Koniecznie zobaczcie na stronę na pewno się wam spodoba.
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: czarna »

A znacie stronę z poradami na różne tematy https://j8.pl/ciekawostki-gadzety/ ? Jak nie, to warto tam zajrzeć. Ja dzięki tej stronie dowiedziałam się wielu rzeczy - na temat pracy, remontu czy zdrowia. Dosłownie każdy znajdzie tam coś dla siebie. Warto zaglądać na bieżąco, bo nowe artykuły pojawiają się dość często. Dajcie znać, czy takie serwisy was interesują.
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 29
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:33

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: Remi3 »

Najczęściej zaglądam na te serwisy, gdzie można kupić różne rzeczy za półdarmo :D Czyli głównie market na Facebooku i serwisy ogłoszeniowe typu Sprzedajemy.pl Często też sama tam coś sprzedaję, jeśli leży mi w szafie i tylko zbiera kurz :lol:
babuś

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: babuś »

Myślę, że kolejną fajną rzeczą, jaką możecie sprawdzić, jest strona Venus and Mars. Dla mnie fajnie pokazano tam planety układu słonecznego opis https://venus-and-mars.com/planety-ukla ... nformacje/ każdej został tam ciekawie napisany i myślę, że was to zainteresuje. Są tu fani kosmosu?
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Polecane serwisy internetowe

Post autor: fanaberia33 »

Ja mogę zaproponować wam serwis Niezależna. To jeden z ciekawszych i bardziej rzetelnych serwisów online, jakie ostatnio widziałam. Myślę, że dla siebie też coś znajdziecie - są tam informacje lokalne, krajowe i zagraniczne. a do tego sporo ciekawostek, informacji z życia gwiazd, quizów itp. Wszystko podane w wygodnej formie.
ODPOWIEDZ